Trwa ładowanie...
d3rdyy4

Król Skorpion 4: Utracony tron

Najnowsze informacje
4.0
(2 głosy)
Oceń:
Król Skorpion, oskarżony o zdradę i zabójstwo króla, musi znaleźć sposób na powstrzymanie tajemniczych mocy, które chce uwolnić jego wróg.
d3rdyy4

W filmie " Król Skorpion 4: Utracony tron " Mathayus, słynny król Skorpion, zostaje oskarżony o brutalne zamordowanie króla Norvanii. Jest zmuszony uciekać przed armią wrogiego następcy tronu, który chce wejść w posiadanie niezwykle potężnej, pradawnej mocy.

Król Skorpion 4: Utracony tron – opis

Skorpion ma u swojego boku sojuszników, do których należy enigmatyczna kobieta wraz z ojcem. Tylko dzięki sile i sprytowi może im się udać powstrzymać przeciwnika i ocalić świat przed jego zamiarami.

Król Skorpion 4: Utracony tron – ciekawostki

  • Podczas pierwszego ujęcia otwierającej film sekwencji, Don Wilson został przypadkowo raniony w nogę mieczem – nie obyło się bez szwów.
  • Ellen Hollman (Valina) sama wykonała większość swoich scen kaskaderski, podobnie jak w serialu Spartakus.
  • Jest to piąty film, w którym pojawia się postać Króla Skorpiona. Wcześniejsze to kolejno: Mumia powraca (2001), Król Skorpion (2002), Król Skorpion 2: Narodziny wojownika (2008) i Król Skorpion 3: Odkupienie.
  • Obok flmu Król Skorpion 3: Odkupienie, czwarta część to drugi film o królu Skorpionie, w którym jego rolę gra Victor Webster. W filmie Mumia powraca oraz Król Skorpion (2002) w postać Mathayusa wcielił się Dwayne Johnson, a w części drugiej Król Skorpion 2: Narodziny wojownika (2008) zagrał Michael Copon.
Król Skorpion 4: Utracony tron
Tytuł oryginalny

The Scorpion King: The Lost Throne

Gatunek

przygodowy, fantasy

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2015

Data światowej premiery

06.01.2015

Czas trwania

105 min.

Reżyser
Muzyka
Scenarzysta
Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3rdyy4
d3rdyy4
d3rdyy4