Trwa ładowanie...
d2c4awy

Król Skorpion 4: Utracony tron

Najnowsze informacje
4.0
(2 głosy)
Oceń:
Król Skorpion, oskarżony o zdradę i zabójstwo króla, musi znaleźć sposób na powstrzymanie tajemniczych mocy, które chce uwolnić jego wróg.
d2c4awy
Share

W filmie " Król Skorpion 4: Utracony tron " Mathayus, słynny król Skorpion, zostaje oskarżony o brutalne zamordowanie króla Norvanii. Jest zmuszony uciekać przed armią wrogiego następcy tronu, który chce wejść w posiadanie niezwykle potężnej, pradawnej mocy.

Król Skorpion 4: Utracony tron – opis

Skorpion ma u swojego boku sojuszników, do których należy enigmatyczna kobieta wraz z ojcem. Tylko dzięki sile i sprytowi może im się udać powstrzymać przeciwnika i ocalić świat przed jego zamiarami.

Król Skorpion 4: Utracony tron – ciekawostki

  • Podczas pierwszego ujęcia otwierającej film sekwencji, Don Wilson został przypadkowo raniony w nogę mieczem – nie obyło się bez szwów.
  • Ellen Hollman (Valina) sama wykonała większość swoich scen kaskaderski, podobnie jak w serialu Spartakus.
  • Jest to piąty film, w którym pojawia się postać Króla Skorpiona. Wcześniejsze to kolejno: Mumia powraca (2001), Król Skorpion (2002), Król Skorpion 2: Narodziny wojownika (2008) i Król Skorpion 3: Odkupienie.
  • Obok flmu Król Skorpion 3: Odkupienie, czwarta część to drugi film o królu Skorpionie, w którym jego rolę gra Victor Webster. W filmie Mumia powraca oraz Król Skorpion (2002) w postać Mathayusa wcielił się Dwayne Johnson, a w części drugiej Król Skorpion 2: Narodziny wojownika (2008) zagrał Michael Copon.
Król Skorpion 4: Utracony tron
Tytuł oryginalny

The Scorpion King: The Lost Throne

Gatunek

przygodowy, fantasy

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2015

Data światowej premiery

06.01.2015

Czas trwania

105 min.

Reżyser
Muzyka
Scenarzysta
Obsada
d2c4awy

Podziel się opinią

Share
d2c4awy
d2c4awy
d2c4awy
d2c4awy