Trwa ładowanie...

Kupiła z narzeczonym dom. Lokalizacja może zaskoczyć

Alicja Bachleda-Curuś i jej narzeczony zainwestowali w nieruchomość. Aktorka kupiła duży dom w mieście, które jest jej szczególnie bliskie. Wymaga on jednak remontu.

Share
Alicja Bachleda-Curuś i narzeczony kupili dom w Meksyku
Alicja Bachleda-Curuś i narzeczony kupili dom w MeksykuŹródło: Getty Images, Fot: Bryan Bedder
d3ompqm

Alicja Bachleda-Curuś na co dzień mieszka w Los Angeles. Gwiazda wychowuje tam 11-letniego Henryka, który jest owocem jej związku z Colinem Farrellem. Mimo że ich miłość nie przetrwała, aktor jest zaangażowany w opiekę nad dzieckiem. Od ich rozstania minęło już sporo czasu i Alicja Bachleda-Curuś znalazła już nową miłość.

Narzeczony gwiazdy jest Amerykaninem. Razem z aktorką mają co świętować. Para właśnie zainwestowała w nieruchomość w Meksyku.

Alicja Bachleda-Curuś kupiła dom w Meksyku

Jak podaje "Na żywo", gwiazda zdecydowała się zainwestować pieniądze. - Alicja i jej narzeczony postanowili ulokować pieniądze w nieruchomości, bo obawiają się kryzysu - zdradziła w rozmowie z magazynem osoba z rodziny Alicji. - Wychodzą z założenia, że oszczędności trzymane na koncie to nie najlepsze rozwiązanie.

d3ompqm

Dom ma ponad 200 metrów kwadratowych i jest przeznaczony do remontu. Wydzielone są tylko dwa pokoje, a reszta to przestrzeń otwarta. W budynku znajduje się również jedna łazienka. "Mimo wszystko zakochani cieszą się z tej inwestycji. Nie planują tam zamieszkać, tylko wynająć, co jest bardziej opłacalne" - podaje "Na żywo".

Posiadłość znajduje się w Tampico - miejscu, w którym Alicja przyszła na świat. Dlatego gwiazda ma ogromny sentyment do tego miasta. Będąc w tej miejscowości, aktorka odezwała się do przyjaciół rodziców, których poznali, gdy całą rodziną mieszkali w Tampico. Według magazynu Alicja Bachleda-Curuś chce ich prosić o pomoc w znalezieniu porządnej ekipy remontowej.

Zobacz także: Alicja Bachleda-Curuś: "Wiem, czego szukam, co doceniam u mężczyzn"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3ompqm

Podziel się opinią

Share
d3ompqm
d3ompqm