Trwa ładowanie...

Kurt Russell zastąpi Kevina Costnera

Share
Kurt Russell zastąpi Kevina Costnera
dkl4rgs

Quentin Tarantino znalazł zastępcę Kevina Costnera w "Django Unchained". W postać Ace'a Woody'ego, nikczemnego trenera niewolników wcieli się Kurt Russell.

Costner wycofał się z projektu w połowie września. Jako powód odejścia podał inne projekty, które nachodziły terminami na zdjęcia do nowego filmu Tarantino.

Russell ma dołączyć do wyśmienitego grona aktorów. W roli tytułowej wystąpi Jamie Foxx, a u jego boku pojawią się m.in. Samuel L. Jackson, Leonardo DiCaprio, Christoph Waltz oraz Michael Fassbender.

Russell pracował już wcześniej z Tarantino. W "Grindhouse: Death Proof" wcielił się w postać seryjnego zabójcy: kaskadera Mike'a. To zresztą jego ostatni kinowy występ, choć od tamtej pory nakręcił niezależny dramat "Gra życia" ("Touchback").

dkl4rgs

Przypomnijmy, iż nowy film Tarantino to ukłon w stronę "Django" z 1966 roku, w którym wystąpił Franco Nero. Oryginalna produkcja opowiadała o rewolwerowcu uwikłanym w spór między Ku-Klux-Klanem i meksykańskimi bandytami. W nowej wersji Django, oswobodzony niewolnik, będzie próbował odbić żonę z niewoli oraz zemścić się na swoim byłym mentorze. W realizacji planów pomoże mu pewien niemiecki łowca nagród.

Premiera "Django Unchained" planowana jest na 25 grudnia przyszłego roku.

dkl4rgs

Podziel się opinią

Share
dkl4rgs
dkl4rgs