Trwa ładowanie...
d2oh448
Megafon.pl
Aktualności

"La La Land": Emma Stone wciąż wpada na Ryana Goslinga, a John Legend go poucza

- To dziwne, że wciąż na siebie wpadamy - mówi grana przez Emmę Stone bohaterka do przystojnego mężczyzny (Ryan Gosling). Do sieci trafił nowy zwiastun musicalu "La La Land", w którym pojawia się gwiazdor R&B, John Legend.
Share
La la land
La la landŹródło: Materiały prasowe
d2oh448

Dzieło "La La Land" opowiada o romansie jazzowego pianisty Sebastiana (Ryan Gosling) i aspirującej aktorki Mii (Emma Stone). Kiedy przyjdzie sukces, zakochani będą musieli zmierzyć się z decyzjami, które zagrożą ich związkowi. Całość stanowi hołd dla złotej ery amerykańskich musicali. - Jak chcesz zrewolucjonizować muzykę, skoro jesteś takim tradycjonalistą - słyszy jazzman od postaci portretowanej przez wokalistę, Johna Legenda. - Trzymasz się przeszłości, a jazz to przyszłość.

W obsadzie znaleźli się także J.K. Simmons, Jessica Rothe, Sonoya Mizuno, Callie Hernandez i Finn Wittrock. Za reżyserię i scenariusz odpowiada Damien Chazelle. Dzieło, które znakomicie przyjęto na festiwalach, już typowane jest do oscarowej rywalizacji. Polska premiera wyznaczona została na 20 stycznia.

d2oh448

John Legend to amerykański wokalista nagrodzony 10 statuetkami Grammy. Współpracował z Kanye Westem, Alicią Keys czy Jayem Z. Jego debiut "Get Lifted" z 2004 roku pokrył się w USA dwukrotną platyną. Ostatnia płyta Amerykanina to "Love In The Future" z sierpnia 2013 roku. 2 grudnia ukaże się jego nowy album, "Darkness and Light". Artysta zdobył Oscara i Złoty Glob za piosenkę "Glory", którą nagrał z Commonem do dramatu "Selma". Wokalista niedawno zaangażował się w kolejny projekt o niewolnictwie - po obrazie "Selma", produkuje cykl "Underground", w którym także wystąpi.

d2oh448

Podziel się opinią

Share
d2oh448
d2oh448