Trwa ładowanie...
d1xjq35

Magdalena Różczka szuka miłości w nowej komedii romantycznej "Serce nie sługa”

Magdalena Różczka w nowej komedii romantycznej "Serce nie sługa” wciela się w postać Marietty – szalonej i nieprzewidywalnej, jak pogoda nad polskim morzem, pogodynki. Dotychczasowe związki Marietty były totalną porażką, ale ona wciąż wierzy, że gdzieś za rogiem czeka na nią ten jedyny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aktorka wcieliła się w postać atrakcyjnej Marietty
Aktorka wcieliła się w postać atrakcyjnej Marietty (Materiały prasowe)
d1xjq35

- W filmie "Serce nie sługa" gram Mariettę, która jest przyjaciółką głównej bohaterki. Marietta nie ma szczęścia w miłości. Kilka związków, które miała wpędziły ją w lata i ma teraz ogromne zmartwienie, bo nie wie, czy jeszcze sobie kogoś znajdzie. Kogoś! Nie byle kogo! Tylko swoją prawdziwą, jedyną miłość – mówi o swojej bohaterce Magdalena Różczka. Czy Marietcie uda się znaleźć prawdziwą miłość? Przekonamy się w kinach już 5 października.

"Serce nie sługa” to film o poszukiwaniu miłości. To zabawne i przejmujące spojrzenie na współczesne związki. Związki ludzi, którzy przestali wierzyć w miłość, choć w głębi duszy właśnie na taką prawdziwą miłość czekają. Nie jest jednak łatwo odnaleźć swoją drugą połówkę. Daria i Filip – główni bohaterowie filmu – znają się od lat i są najlepszymi przyjaciółmi. Filip to klasyczny Piotruś Pan i łamacz damskich serc. Po kolejnej upojnej nocy, gdy obudzi się obok nowo poznanej dziewczyny, poczuje, że chce zmienić swoje życie i nadać mu sens. Przypomni przyjaciółce propozycję, którą złożył jej kilka lat wcześniej, że jeśli do trzydziestki nie będą w poważnych związkach, to pobiorą się i razem wychowają dziecko. Czy miłość może zacząć się od przyjaźni? Czy faktycznie jest w stanie przetrwać wszystko? A przede wszystkim – czy może trwać wiecznie? Odpowiedź już 5 października w kinach.

d1xjq35

Podziel się opinią

Share

d1xjq35

d1xjq35