Trwa ładowanie...
d40nbcr

Margot Robbie w roli łyżwiarki. Zobacz trailer filmu "I, Tonya"

Margaret Robbie wystąpiła w filmie o łyżwiarce. "I, Tonya" ma zostać zaprezentowany tuż przed zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Margot Robbie w roli łyżwiarki. Zobacz trailer filmu "I, Tonya"
(Getty Images)
d40nbcr

"I, Tonya" to biografia niesławnej łyżwiarki figurowej, w której rolę wciela się popularna Margot Robbie.

Zobacz zwiastun filmu:

O tym skandalu było głośno przez lata. Światowej sławy łyżwiarka figurowa, Tonya Harding chciała uniemożliwić start swojej rywalce Nancy Kerrigan w igrzyskach olimpijskich w Lillehammer. Rezem z ówczesnym mężem wynajęli Shane'a Stanta, który metalowym prętem miał uszkodzić kolana Kerrigan.

d40nbcr

W 1994 r., Tonya Harding została skazana na 160 tys. dolarów grzywny i 500 godzin pracy społecznej. Za to Amerykański Związek Łyżwiarski nałożył na nią dożywotni zakaz startów. Mimo że Tonya była pierwszą Amerykanką, której udało się wykonać potrójny axel, dziś wszyscy bardziej pamiętają ją z "afery łyżwiarskiej" niż dokonań sportowych.

W rolę główną w "I, Tonya" wcieli się Margot Robbie ("Wilk z Wall Street", "Tarzan: legenda", "Legion samobójców"). Na planie partnerują jej: Bobby Cannavale, Sebastian Stan, Caitlin Carver, Allison Janney. Za reżyserię filmu odpowiada Craig Gillespie.

*Światowa premiera "I, Tonya" zaplanowana jest na 8 grudnia 2017 roku. *

d40nbcr

Sprawdź, co #dziejesiewkulturze:

d40nbcr

Podziel się opinią

Share

d40nbcr

d40nbcr