Trwa ładowanie...

Mark Dacascos wygląda jak młody bóg. Trudno uwierzyć, że ma 54 lata [WIDEO]

54-letni Mark Dacascos, aktor i mistrz wschodnich sztuk walki, pochwalił się filmikiem z treningu. Formy może mu pozazdrościć niejeden młodziak.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Mark Dacascos w filmie "Crying Freeman" z 1995 r.
Mark Dacascos w filmie "Crying Freeman" z 1995 r.Źródło: East News
d3mhv2w

Aktor właśnie przygotowuje się do roli w trzeciej części "Johna Wicka". Dacascos, który jest aktywny w mediach społecznościowych, wrzucił na swojego Facebooka filmik z ostatniego treningu. Oglądając go trudno uwierzyć, że aktor ma już 54 lata. Zobaczcie, zresztą sami:

Przygodę z filmem rozpoczął w połowie lat 80., choć bez większego powodzenia. Jego ogromny potencjał doceniono w pełni dopiero w latach 90. Od tej pory Dacascos na brak propozycji nie narzekał.

Wprawdzie występował głównie w produkcjach klasy B lub filmach telewizyjnych, ale cieszył się uznaniem. Dziś uchodzi za aktora niemal kultowego.

Wystąpił w takich filmach jak „Tylko dla najlepszych” (1993), „Wyspa doktora Moreau” (1996), "Kruk" (1994) czy "Braterstwo wilków" (2001), za rolę w którym nominowano go do nagrody Saturna.

Dacascos pojawia się nadal w kilku filmach rocznie. "John Wick 3: Parabellum" ma wejść do kin w maju 2019 r. Orpócz Keanu Reevesa i Dacascosa w filmie wystąpią m.in. Halle Berry, Laurence Fishburne i Anjelica Huston.

d3mhv2w

Zobacz też zwiastun filmu "John Wick 2":

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3mhv2w

Podziel się opinią

Share
d3mhv2w
d3mhv2w