Trwa ładowanie...

Vili Fualaau "stracił część siebie" po śmierci Mary Kay Letourneau

"Ich małżeństwo się rozpadło, ale wciąż darzyli się miłością" - mówi bliski przyjaciel Viliego Fualaau i zdradza, że mężczyzna, który w dzieciństwie był ofiarą swojej późniejszej żony, dotkliwie przeżywa jej stratę.

Vili Fualaau był molestowany przez nauczycielkęVili Fualaau był molestowany przez nauczycielkęŹródło: YouTube
d3tcjkx

Informacja o śmierci Mary Kay Letourneau odbiła się w mediach szerokim echem. 58-letnia nauczycielka przegrała niedawno walkę z nowotworem, a jej szokująca historia związku z młodszym o 21 lat uczniem znów znalazła się na pierwszych stronach gazet. Jak podaje serwis People.com, śmierć kobiety mocno dotknęła Fualaau, uwiedzionego przez nią w dzieciństwie ucznia, z którym dwukrotnie zaszła w ciążę, zanim ten skończył 15 lat.

Według relacji znajomego mężczyzny, do którego dotarli dziennikarze serwisu, Vili Fualaau jest zdruzgotany śmiercią swojej pierwszej miłości. Mimo iż jego małżeństwo z Mary Kay Letourneau rozpadło się trzy lata temu, pozostawali ze sobą w bliskich, przyjacielskich relacjach. Fualaau nie tylko wiedział o chorobie byłej żony, ale i pomagał w opiece nad nią. "Ich małżeństwo się rozpadło, ale wciąż darzyli się miłością" - podkreśla znajomy mężczyzny.

Radosław Majdan zdradza, do kogo podobny jest mały Henio

"On zdaje sobie sprawę z tego, jak bardzo skomplikowana była ich relacja, w jakich okolicznościach się poznali. Nie może jednak całkowicie wyprzeć się swoich uczuć, to dla niego wielka strata. Rozmawiał z nią tuż przed jej odejściem, powiedzieli sobie wszystko, co mieli do powiedzenia" - dodaje.

d3tcjkx

W wydanym niedawno przez rodziny Mary Kay Letourneau i Fualaau oświadczeniu czytamy, że bliscy są głęboko zasmuceni jej śmiercią. Dziękują za liczne słowa wsparcia i proszą o uszanowanie ich prywatności.

"Mary niestrudzenie walczyła z tą straszną chorobą. Staraliśmy się pomóc jej w tej żmudnej walce. Zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, by troszczyć się o nią i siebie nawzajem. [...] Jesteśmy bezgranicznie wdzięczni za troskę i życzliwość otrzymaną od niesamowitych profesjonalistów zaangażowanych w opiekę nad Mary. Podobnie za życzliwość i współczucie przyjaciół i innych, którzy dowiedzieli się o jej stanie. [...] Prosimy, aby nasze granice i potrzeba prywatności zostały uszanowane i potraktowane z życzliwością oraz zrozumieniem" - napisali w oświadczeniu.

Przypomnijmy, że Mary Kay Letourneau była matką sześciorga dzieci. Vili Fualaau był kolegą jej syna, jednego z czworga dzieci z pierwszego małżeństwa nauczycielki. Kiedy doszło do romansu, ona miała 34-lata, a on 12 lat.

d3tcjkx

W 1997 r. kobieta została skazana za gwałt na chłopcu, ale karę zawieszono pod warunkiem odbycia przez Letourneau terapii dla przestępców seksualnych i przestrzegania zakazu zbliżania się do ucznia. Kiedy ten ostatni zakaz złamała, trafiła do wiezienia na 7 lat. W 2005 r., po odbyciu kary, Letourneau i Fualaau pobrali się. Byli małżeństwem do 2017 r., mają dwie córki: Georgie i Audrey.

Historia kontrowersyjnego związku została opowiedziana w filmie "Amerykańska dziewczyna" z 2000 r.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3tcjkx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3tcjkx