Trwa ładowanie...
30-03-2007 16:22

Marzena czy Małgosia. Komu publiczność da szansę

Marzena czy Małgosia. Komu publiczność da szansęŹródło: www.jakonispiewaja.wp.pl
d2ut2ho
d2ut2ho

Czy naprawdę wypadła kiepsko? Czyżby straciła sympatię widzów? Halinkę Kiepską ze „Świata według Kiepskich” widzowie „jak Oni śpiewają” skazali na nerwowe oczekiwanie na wynik głosowania. Dotąd Marzena Kipiel–Sztuka ujmowała telewizyjną publiczność doskonałymi występami i nieoczekiwaną zmianą wizerunku. Razem z nią nominowana została Małgorzata Lewińska.

Za nami czwarty odcinek „jak Oni śpiewają”. Przed nami rozwiązanie zagadki, która z pań pozostanie w walce o Brylantowy Mikrofon i kontrakt fonograficzny. Wszystko tradycyjnie w rękach widzów.

Póki co, ich wskazanie pozbawiło już szans na dalsza walkę Dominikę Figurską, która w programie zasiadła w roli jurora rotującego. Ostatnią decyzją serialowej Ewy Nowickiej z „M jak miłość” było przyznanie jokera Małgorzacie Ostrowskiej - Królikowskiej.

Śmiały image aktorki i jej wykonanie „Boskiego Buenos” Mannamu zelektryzowało publiczność w studiu i jurorów. „Ona wygląda jak Kora” – dało się słyszeć szepty za kulisami.

d2ut2ho

Można się zastanawiać co stało się z Marzeną Kipiel–Sztuką. Czyżby trema lub zniżka formy? Do jednej z najlepszych, doskonale prezentującej się w programie - Halinki ze „Świata według Kiepskich” tym razem szczęście się nie uśmiechnęło, choć i piosenka - „Nic nie może wiecznie trwać” z repertuaru Anny Jantar – i potencjał sceniczny aktorki powinny zjednać jej publiczność.

„Poddaje się ocenie widzów i ich decyzji. Dziękuję za wspaniałą zabawę, jurorom za sprawiedliwe oceny, a zespołowi za świetne aranżacje” – ta wypowiedź mogłaby wyglądać na pożegnanie, ale nie wykluczone – że widzowie nie dopuszczą, by z programem pożegnała się gwiazda ich ulubionego serialu.

Odważnie zaprezentował się Łukasz Płoszajski. W pełnym makijażu i czarnym futerku wyglądał jak glamrockowiec z lat 70-tych. Agnieszka Włodarczyk rzuciła na kolana chyba nie tylko męską część publiczności. Wyglądała olśniewająco w sukni a la motyl i tak samo zaśpiewała „Odkryjemy miłość nieznaną” Alicji Majewskiej.

d2ut2ho

Zmysłową jak zawsze Nataszę Urbańską wspierał podczas występu Piotr Rubik kompozytor „Niech mówią, że to nie jest miłość”, a Roberta Moskwę w przeboju „Macho” Krzysztof K.A.S.A. Kasowski.

Nawet Edycie Herbuś, mocno krytykowanej przez jury - choć lubianej przez widzów - udało się zaskoczyć dobrym wykonaniem „Konika na biegunach” Urszuli. W dużej mierze to zasługa aranżacji, ale też - co podkreślali jurorzy - intensywnych ćwiczeń.

”Po raz pierwszy jestem autentycznie wzruszona” – takie wyróżnienie z ust Edyty Górniak to rzadkość. Po takim werdykcie – Marek Siudym – mógł chyba spokojnie czekać na finał głosowania.

d2ut2ho

W sobotnim odcinku oceny jury były dużo wyższe, a jurorzy chętniej przyznawali czwórki, piątki…a nawet szóstki! Również najbardziej surowa Elżbieta Zapendowska była mile zaskoczona wykonaniami i kilka razy usłyszeliśmy, że było „dużo lepiej niż ostatnio”.

A jak będzie za tydzień? Na pewno znów czeka nas kilka niespodzianek. Usłyszymy „New York, New York” w wykonaniu Marka Siudyma, „Felicyta” zaśpiewa Włodzimierz Matuszak, „Nie dokazuj” Robert Moskwa, a „Co mi panie dasz” Bajmu - Agnieszka Włodarczyk.

Jak Oni śpiewają - Polsat, sobota godzina 20.00 na żywo! Nie przegapcie!

Zobacz oficjalny serwis poświęcony programowi: www.jakonispiewaja.wp.pl.

d2ut2ho
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ut2ho