Trwa ładowanie...

'Miłość w czasach zarazy' dla Lieva Schreibera i Laury Harring

Share
'Miłość w czasach zarazy' dla Lieva Schreibera i Laury Harring
d1iocpx

Liev Schreiber, Laura Harring, Angie Cepeda, Ana Claudia Talancon oraz Rubria Negrao dołączyli do obsady obrazu "Miłość w czasach zarazy", który wyreżyseruje Mike Newell.

Z projektem, będącym adaptacją powieści Gabriela Garcii Marqueza, związani są także Javier Bardem, Giovanna Mezzogiorno oraz Catalina Sandino Moreno.

d1iocpx

Dzieło Marqueza do potrzeb kina zaadaptował Ron Harwood, produkcją natomiast zajmie się Scott Steindorff i jego studio Stone Village. Dystrybucją zajmie się New Line. Ekipa będzie pracować w Kolumbii i Wielkiej Brytanii.

Powieść Marqueza "Miłość w czasach zarazy" powstała w 1985 roku. Jest to niezwykła opowieść o miłości, która okazuje się silniejsza od samotności, od fatum i od śmierci. To historia uczucia niewydarzonego bękarta i poety Florentino Arizy oraz trzeźwej, rozsądnej Ferminy Dazy. Uczucie spełnia się po półwieczu oczekiwania. Oboje przechodzą przez wszystkie kręgi miłości - młodzieńcze zafascynowanie, małżeństwo z rozsądku, szalone namiętności, miłości idealizowane i ulotne pragnienia cielesne.

d1iocpx

Podziel się opinią

Share
d1iocpx
d1iocpx