Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
multikino

Multikino otwiera swoje multipleksy. Ale jeszcze nie wszystkie

W wybranych kinach sieci Multikino ruszają pierwsze po kwarantannie seanse filmowe.Widzowie będą mogli zobaczyć na wielkim ekranie premiery filmowe, produkcje, które były w repertuarze na początku 2020 roku oraz hity ostatnich lat. Sieć zapewnia bezpieczny udział w projekcji filmów dzięki przygotowanemu zapleczu sanitarnemu.

Multikino otwiera swoje multipleksy. Ale jeszcze nie wszystkieŹródło: pixabay.com
dca4u4v
dca4u4v

Multikino wznawia działalność już od 19 czerwca. Zostaną jednak otwarte na razie wybrane placówki sieci. - Do ponownego otwarcia naszych kin podeszliśmy ze spokojem i uruchamiamy je stopniowo, żeby każde z nich było dobrze przygotowane. Pierwsze kina wznawiają działalność 19 czerwca, a pozostałe Multikina uruchomimy 3 lipca. Mając na względzie bezpieczeństwo i komfort naszych pracowników oraz widzów w sieci Multikino wdrożyliśmy rządowe wytyczne dotyczące funkcjonowania kin po otwarciu – tłumaczy Paweł Świst, Prezes Zarządu Multikino S.A.

W kinach wprowadzono odpowiednie udogodnienia, które ułatwią przestrzeganie wytycznych sanitarnych. We foyer oraz w toaletach ulokowano stacje do dezynfekcji rąk, a obsługa multipleksów została wyposażona w przyłbice. Każde Multikino posiada specjalne oznakowania graficzne ułatwiające zachowanie dystansu między klientami w kolejkach do kas oraz materiały informacyjne przypominające o obowiązujących zasadach bezpieczeństwa i higieny. W toaletach znajdują się instrukcje dla klientów dotyczące prawidłowego mycia rąk. Ponadto w salach kinowych regularnie dezynfekowane będą punkty częstego styku, jak klamki, podłokietniki i poręcze.

Zobacz wideo: Grażyna Torbicka: "Pasja do kina może być silniejsza od samotności"

Zgodnie z rządowymi wytycznymi widzowie na terenie kina powinni mieć zakryte usta i nos. Nasi klienci kupujący w kasach bilety mogą płacić za nie bezgotówkowo kartą płatniczą, Blikiem i telefonem bądź nabyć je online poprzez stronę www.multikino.pl lub przy użyciu bezpłatnej aplikacji mobilnej Multikina – wyjaśnia Paweł Świst.

dca4u4v

19 czerwca otwarte zostaną wybrane kina sieci Multikino: Poznań 51, Poznań Stary Browar, Poznań Malta, Warszawa Ursynów, Warszawa Targówek, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Młociny, Zgorzelec, Pruszków. Pozostałe kina zostaną otwarte 3 lipca.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

W salach kinowych widzowie są proszeni o zajmowanie miejsca wskazanego na bilecie z zachowaniem bezpiecznego odstępu. Obowiązek zachowania wolnego miejsca między osobami nie dotyczy opiekuna z dzieckiem poniżej 13 roku życia, opiekuna osoby niepełnosprawnej oraz osób z jednego gospodarstwa domowego.

Po zakończonym seansie klienci opuszczający salę kinową powinni postępować zgodnie z informacjami, które przekażą pracownicy kina lub stosować się do oznaczeń.

dca4u4v

Na dużym ekranie będzie można zobaczyć pierwszy polski slasher "W lesie dziś nie zaśnie nikt", thriller "Niewidzialny człowiek" oraz młodzieżową produkcję "Wierzę w Ciebie". W repertuarze znajdą się również produkcje, które na krótko zagościły na wielkim ekranie na początku 2020 roku, czyli: "Swingersi", "365 dni", "Zenek” oraz "Najświętsze serce". Widzowie będą mogli zobaczyć również wielkie filmowe hity ostatnich lat, jak: "Thor: Ragnarok", "Joker", "Harry Potter i Kamień Filozoficzny" czy "Harry Potter i więzień Azkabanu".

26 czerwca do kin wejdzie dramat "Tylko sprawiedliwość", a w lipcu na wielkim ekranie pojawią się: film biograficzny "Zdrajca", romans "Coś się kończy coś zaczyna", romans muzyczny "Na topie" i romans obyczajowy "#tuiteraz" oraz "Polowanie" z Emmą Roberts i Hilary Swank, a także długo wyczekiwany najnowszy film Christophera Nolana "Tenet".

Nie zabraknie też propozycji dla najmłodszych. Na wielki ekran powróci animacja "Naprzód" i "Gang zwierzaków" oraz kultowy "Zwierzogród". Na początku lipca w repertuarze znajdzie się film familijny "Czworo dzieci i coś", a od 24 lipca dla nieco starszych dzieci prawdziwą gratką będzie seans "Mulan", nowej aktorskiej wersji klasycznej animacji Disney’a. Ostatniego dnia lipca na kinowe ekrany zawita "Spongebob film: na ratunek".

dca4u4v
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dca4u4v