Trwa ładowanie...

Najciekawsze premiery DVD października

Prezentujemy najlepsze premiery filmów na DVD, które pojawiły się w październiku na sklepowych półkach.

Share
Najciekawsze premiery DVD październikaŹródło: Materiały prasowe
d48xivj

"Kochaj"

Małgorzata Kożuchowska , Roma Gąsiorowska-Żurawska , Magdalena Lamparska i Aleksandra Popławska na wieczorze panieńskim Olgi Bołądź . Prawdziwa damska przyjaźń i poszukiwanie miłości to wątki przewodnie „Kochaj!” – nowej komedii producentów kinowego przeboju „Mój rower”. W doborowej obsadzie znaleźli się Olga Bołądź, Roma Gąsiorowska, Aleksandra Popławska, Magdalena Lamparska i nieczęsto oglądana na wielkim ekranie Małgorzata Kożuchowska. „Kochaj!” to opowieść o czterech dziewczynach z wielkiego miasta, które – każda na swój sposób – pragną być kochane.

„Jak uratować mamę”

„Jak uratować mamę” jest pierwszym od pięciu lat polskim pełnometrażowym filmem animowanym, który trafia na wielkie ekrany. Dobrze się składa, że wchodzi na Dzień Dziecka, bo jest idealnie skrojony pod najmłodszych widzów oraz ich rodziców, którzy będą mogli przypomnieć sobie emocje z dawnych lat, kiedy walka ze smokiem i czarownicą wydawała się realnym zagrożeniem, a bajkowa sceneria najprawdziwszą prawdą. “Jak uratować mamę” to zgrabnie opowiedziana, wykorzystująca sprawdzone scenariusze klasycznych bajek, opowieść o dziecięcych marzeniach i dorastaniu

"Nienasyceni"

Bohaterami filmu są gwiazda rocka Marianne i jej młody kochanek Paul, kórzy spędzają razem wakacje na wulkanicznej wyspie Pantelleria. Sielankę burzy niespodziewane pojawienie się Harry’ego, legendarnego producenta muzycznego i… byłego kochanka Marianne. Mężczyźnie towarzyszy piękna dziewczyna. Atmosfera gęstnieje, nostalgia przeplata się z żądzami. „Nienasyceni” to zmysłowy portret pożądania, zazdrości i rock’n’rolla. Wszystko to w promieniach śródziemnomorskiego słońca.

d48xivj

"Lolo"

„Lolo” to zabawna historia z nutką romantyzmu pewnej 40-letniej pracoholiczki Violette (w jej rolę wcieliła się sama Julie Delpy). Kobieta na co dzień pracuje w branży modowej i jest typową przedstawicielką ludzi ze współczesnych wyższych sfer. Jej życie diametralnie odmieni się, gdy w trakcie pobytu w SPA zakocha się w pospolitym maniaku komputerowym – Jeanie (Dany Boon).

"Niewinne"

“Niewinne” opowiadają o wstrząsającym temacie - gwałtach na polskich zakonnicach dokonanych przez żołnierzy Armii Czerwonej - bez żerowania na emocjach widza. Siłą tego dramatu jest obserwacja, poparta wnikliwą dokumentacją historyczną. Francuska reżyserka Anne Fontaine skupiła się na aktorkach, które są największym atutem filmu. Agata Buzek i Agata Kulesza stworzyły mocny, wyrazisty duet aktorski, który zasługuje na każdą nagrodę.

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d48xivj

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d48xivj
d48xivj