Nicholson - notoryczny podrywacz

Według "Variety", reżyserka Czego pragną kobiety Nancy Meyers, szuka aktorki do głównej roli w jeszcze niezatytułowanej komedii, w której wystąpi również Jack Nicholson (zdj. AFP).

Nicholson - notoryczny podrywacz

Na razie w wyścigu do tej roli kobiecej prowadzi Diane Keaton, gwiazda dwóch części Ojca Chrzestnego i wielu filmów Woody'ego Allena.

Nicholson zagra człowieka sukcesu i chronicznego podrywacza młodszych kobiet. Pewnego razu wyjeżdża na weekend z młodszą o połowę kobietą i tam spotyka jej mamę.

Kiedy dostaje zawału serca, to mama dziewczyny się nim opiekuje, natomiast córka wraca do miasta. Okazuje się, że mężczyzna ma wiele wspólnego z kobietą w jego wieku, i rodzi się między nimi miłość, z czym trudno mu się z początku pogodzić.

To nie pierwszy wspólny film Keaton i Nicholsona. Wystąpili także w pamiętnych rolach w filmie Warrena Beatty pt. "Czerwoni".

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (0)