Trwa ładowanie...

Nie żyje Jessica Campbell. Miała 38 lat

Jessica Campbell to amerykańska aktorka najbardziej znana z roli Tammy Metzler w filmie "Wybory" ("Election"). 38-latka zmarła 29 grudnia 2020 r., jednak informacja o jej śmierci pojawiła się w zagranicznych mediach dopiero teraz.
Share
Nie żyje Jessica Campbell. Miała 38 lat. Jako nastolatka zadebiutowała u boku Reese Witherspoon w "Wyborach"
Nie żyje Jessica Campbell. Miała 38 lat. Jako nastolatka zadebiutowała u boku Reese Witherspoon w "Wyborach"Źródło: Materiały prasowe, GoFundMe
d2x4lep

Campell mieszkała w Portland, zawodowo zajmowała się medycyną naturalną. W feralny dzień normalnie pracowała, a po powrocie do domu czekała na odwiedziny matki i ciotki. Kiedy przyszły, na chwilę wyszła do łazienki. Ponieważ długo nie wracała, jej ciotka postanowiła sprawdzić, czy nie stało się coś złego. Znalazła Jessikę leżącą na podłodze.

Kobieta próbowała reanimować siostrzenicę, ale bezskutecznie. Wezwano pogotowie. Pomocy medycznej nie udało się uratować 38-latki.

Campbell wcześniej nie narzekała na zdrowie, choć bezpośrednio przed śmiercią wspominała o katarze. Rodzina nie sądzi, by Jessica zaraziła się koronawirusem, jednak ostatecznie przyczynę zgonu kobiety poznamy, gdy gotowy będzie raport po sekcji zwłok.

d2x4lep

Jessica Campbell's election speech from Election 1999

Jessica w "Wyborach" grała młodszą siostrę bohatera, w którego wcielał się Chris Klein. W filmie z 1999 r. zagrali też Matthew Broderick i Reese Witherspoon.

Aktorka pożegnała koleżankę wpisie na Twitterze. Napisała, że współpraca z Jessiką była przyjemnością. Kilka ciepłych słów przesłała do rodziny i najbliższych Campbell.

Jessica w "Wyborach" debiutowała i została dobrze oceniona. Rola przyniosła jej nominację do nagrody Independent Spirit za najlepszy debiut i do nagrody Young Star za występ w komedii. Miała wówczas 17 lat. Aktorka zagrała jeszcze w serialu "Freaks and Geeks" i kilku mniejszych produkcjach. Po raz ostatni na ekranie pojawiła się w 2002 r.

d2x4lep

W 2010 r. urodziła syna.

Rodzina Campell założyła zbiórkę na stronie Go Fund Me, by zdobyć fundusze na pogrzeb Jessiki. Ale nie tylko. Zebranie pieniądze mają posłużyć także 10-letniemu, osieroconemu Olivierowi. Do tej pory uzbierano 23 tys. dolarów.

Sonia Bohosiewicz o zarobkach aktorek. "Jesteśmy 1/3 niżej"

d2x4lep

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2x4lep

Podziel się opinią

Share
d2x4lep
d2x4lep