Trwa ładowanie...
d3x1ns9
Aktualności

Nowe gwiazdy telewizyjnej Dwójki

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowe gwiazdy telewizyjnej Dwójki
d3x1ns9

Wkrótce w TVP2 rozpoczną pracę dwie znane dziennikarki, która poprowadzą poranny program poradnikowy 'Pytanie na śniadanie'. To nie ostatnie nowe twarze "Dwójki".

Paulina Młynarska-Moritz po raz pierwszy pojawi się w "Pytaniu na śniadanie" 1 sierpnia br. Dziennikarka do czerwca była gospodynią programu "Żądło" w TVN Style, który jednak został zakończony z powodu słabej oglądalności. Wcześniej w kobiecej stacji prowadziła talk show "Miasto kobiet".

Młynarska w ostatnich latach była prowadzącą także m.in. "Interwencji" w Polsacie oraz francuskiej wersji programu "Europa da się lubić", pokazywanej w stacji France 2. Dziennikarka pracowała również w licznych rozgłośniach radiowych (Tok FM, Radio Zet, RMF FM, Polskie Radio Kraków, Trójka, francuska rozgłośnia publiczna France Culture) i współpracowała z kilkoma tytułami prasowymi. Obecnie w Radiu PiN wspólnie z mężem Michaelem Moritzem prowadzi poniedziałkowy program poświęcony relacjom damsko-męskim.

d3x1ns9

Wcześniej, bo już 17 lipca, w roli prowadzącej "Pytanie na śniadanie" zadebiutuje Odeta Moro-Figurska, która ostatnio związana była z kanałem VH1, gdzie prowadziła magazyn kulturalno-muzyczny. Wcześniej była gospodynią talk shows w Polsacie Zdrowie i Uroda oraz TV4. Moro-Figurska była także związana z TVN, TVN Siedem i stacją Viva Polska. Dziennikarka jest założycielką fundacji "Szczęśliwe Macierzyństwo", działającej na rzecz poprawy standardów opieki lekarskiej kobiet w ciąży.

Z naszych nieoficjalnych informacji wynika jednak, że w najbliższym czasie do programu "Pytanie na śniadanie" najprawdopodobniej dołączą także dwie kolejne prezenterki - Dorota Rembiszewska i Magdalena Kłaczyńska.

Rembiszewska ostatnio prowadziła program "Ściśle jawne" w TV4, wcześniej była także gospodynią studia Lotto w Polsacie i "Sportowej Jedynki". Z kolei Kłaczyńska jest reżyserką i producentką.

d3x1ns9

Podziel się opinią

Share
d3x1ns9
d3x1ns9