Trwa ładowanie...
d2qe26k

"O dziewczynie, która wraca nocą sama do domu": Zobacz polski plakat

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"O dziewczynie, która wraca nocą sama do domu": Zobacz polski plakat
(East news)
d2qe26k

*"O dziewczynie, która wraca nocą sama do domu" to hipnotyczna i cudownie oryginalna love story o dwóch pokrewnych duszach – samotnej, nieśmiałej wampirzycy i przystojnym śmiertelniku, których drogi krzyżują się w ciemnym zaułku Bad City. To istne czarno-białe gatunkowe szaleństwo i prawdopodobnie najpiękniejszy film o wampirach, jaki kiedykolwiek powstał. Obraz w kinach od 14 sierpnia, tymczasem prezentujemy polski plakat produkcji.*

Kiedy w zepsutym do szpiku kości Bad City piękna i samotna wampirzyca spotyka jedynego uczciwego mężczyznę w mieście, staje się jasne, że nic już nigdy nie będzie takie samo. Ale czy w miejscu, gdzie przestępczość, narkotyki i prostytucja są na porządku dziennym, może narodzić się prawdziwa miłość? I czy szlachetna krwiopijczyni, która nocami na deskorolce w tradycyjnym irańskim czadorze wymierza sprawiedliwość w zdegenerowanym mieście, odnajdzie szczęście u boku przystojnego śmiertelnika?

"O dziewczynie, która wraca nocą sama do domu" oczarował recenzentów prestiżowych magazynów filmowych i widzów na całym świecie. Po światowej premierze na festiwalu Sundance Ana Lily Amirpour – scenarzystka i reżyserka – została okrzyknięta prawdziwą sensacją kina zagranicznego. Jej debiutancki obraz to oryginalna i wyjątkowa zabawa filmowymi gatunkami – od wampirycznego horroru przez romantyczną historię miłosną po irański western. Film, który zachwyca wysmakowanymi wizualnie zdjęciami, psychodeliczną muzyką oraz tytułową rolą Sheili Vand, uznano za jeden z najciekawszych debiutów 2014 roku. "O dziewczynie, która wraca nocą sama do domu" w kinach od 14 sierpnia.

d2qe26k

Podziel się opinią

Share
d2qe26k
d2qe26k