Trwa ładowanie...
08-06-2006 12:28

Obawy Anne Hathaway

Share
Obawy Anne Hathaway
d2e8j63

Anne Hathaway obawia się, że rozczaruje fanów twórczości Jane Austen swoją kreacją pisarki w powstającym filmie biograficznym, ponieważ nie jest elegancka i wyrafinowana.

Aktorka, która obecnie pracuje na planie obrazu 'Becoming Jane' w Irlandii, wciąż nie może otrząsnąć się z zaskoczenia, że to właśnie jej przypadła w udziale rola. Sama Hathaway uważa, że idealną kandydatką byłaby Kate Winslet.

- Jestem przerażona, że gram Jane Austen - przyznała gwiazda.

d2e8j63

_ - Ciągle myślę: Naprawdę ja? A Kate Winslet nie mogła? Jane Austen była jedną z moich ulubionych autorek od kiedy skończyłam 14 lat i czuję się z nią w pewnym sensie związana, więc nie mogłabym być bardziej wystraszona._

Wsparcia aktorce udzielił Ang Lee, który zapewniał ją, że jest idealna do roli i nawet udzielił jej lekcji robienia ukłonów. Jednak wcześniej wybór Hathaway skrytykowali spadkobiercy pisarki, ponieważ uznali ją za zbyt ładną.

_ - Jane była prostą kobietą. Jej piękno tkwiło w jej umyśle. Ale tak właśnie działa Hollywood_ - powiedziała znana z 'Czterech wesel i pogrzebu' Anna Chancellor.

'Becoming Jane', do którego scenariusz pisze Kevin Hood, skoncentruje się na latach młodości pisarki, które potem zaowocowały takimi książkami jak "Perswazja" "Emma", "Mansfield Park", "Duma i uprzedzenie" czy "Rozważna i romantyczna".
(fot. AFP)

d2e8j63
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2e8j63
d2e8j63