Trwa ładowanie...
06-04-2007 12:58

Obejrzyj nową animację Tomasza Bagińskiego

Share
Obejrzyj nową animację Tomasza Bagińskiego
d2fiy47

Tomasz Bagiński, wizytówka polskiej animacji, zaprezentował ostatnio swoją kolejną pracę - demo do gry, którego oczywiście nie omieszkamy Wam dziś pokazać.

Od pewnego już czasu firma animatora Tomasza Bagińskiego tworzy oprawę dla gry „The Witcher”, w której bohaterem jest znany wszystkim fanom sagi Andrzeja Sapkowskiego Wiedźmin Geralt. Jak wygląda animowany pogromca potworów i z czym przyjdzie mu walczyć? O tym możecie przekonać się oglądając demo, które Wam dziś prezentujemy.

Nie tylko animacja tworzona jest przez Polaków. Również sama gra pisana jest przez rodzimych programistów z CD Projekt Red Studio.

d2fiy47

Gra ‘The Witcher’ będzie action-RPG łączącym w sobie cechy najlepszych produkcji tego typu, m.in. Dungeon Siege, Baldur's Gate: Dark Alliance, Gothic oraz Neverwinter Nights. Jej premiera zapowiadana była na wiosnę tego roku. Niestety ostatnio została przełożona na jesień. Poślizg jest spory, ale warto poczekać, bo już sam wygląd gry wróży jej bardzo wysoki poziom.

Animacje do „Witchera” tworzy firma Platige Image założona przez twórcę „Katedry” i „Sztuki spadania” Tomasza Bagińskiego.

d2fiy47
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2fiy47
d2fiy47