Trwa ładowanie...
d44ltz1
Aktualności

Olga Bołądź w klipie Lady Pank

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Olga Bołądź w klipie Lady Pank
d44ltz1

Zespół Lady Pank opublikował singel wraz z teledyskiem.

Wideo powstało do nagrania "Miłość". Klip wyreżyserował Pascal Pawliszewski, a główną rolę zagrała Olga Bołądź.

d44ltz1

Numer zapowiada album "Miłość i władza", który ukaże się 15 kwietnia. Longplay zawiera 10 premierowych utworów. Tradycyjnie są to kompozycje Jana Borysewicza, założyciela i lidera Lady Pank. Za warstwę tekstową tym razem odpowiadają Wojciech Byrski oraz Bogdan Olewicz.

- Z Wojtkiem Byrskim pracowałem już przy mojej nowej płycie projektu Jan Bo - komentuje Borysewicz. - Od razu świetnie się zrozumieliśmy, poczułem w nim ten sam potencjał i talent, który cechował Andrzeja Mogielnickiego, dlatego powierzyłem mu również teksty na płytę Lady Pank. A Bogdan Olewicz to pewna i uznana marka. On też zaznaczył swój ślad na płycie, pisząc dwa znakomite teksty.

- Płyta "Miłość i władza" to według mnie typowe Lady Pank - dodaje Janusz Panasewicz. - Nie wyważamy otwartych drzwi, nikt od nas nie oczekuje rewolucji. To, co obserwuję obecnie na koncertach, które gramy z okazji 35-lecia, to istny powrót do źródeł. Ludzie śpiewają ze mną wszystkie piosenki od początku do końca, znając każde słowo, każdy charakterystyczny moment itd. Na koncertach widzę trzy pokolenia fanów i to jest w tym najpiękniejsze. Nowa płyta na pewno nie zawiedzie tzw. "starych" fanów, bo jest na niej solidna dawka typowej ladypankowej energii i poetyki.

Studyjny dorobek Lady Pank zamyka album "Maraton" z czerwca 2011 roku.

Olga Bołądź ostatnio wystąpiła w filmach "Kochaj", "Las, 4 rano", "Zaćma" czy "Słaba płeć?" oraz serialu "Służby specjalne".

d44ltz1

Podziel się opinią

Share

d44ltz1

d44ltz1