Trwa ładowanie...
dc9lrm5

Opóźniony "Avatar 2"! Wielbiciele pierwszej części nie będą zachwyceni

Złe wieści dla fanów "Avatara". Sequel nie trafi do kin w 2018 roku jak pierwotnie planowano.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Opóźniony "Avatar 2"! Wielbiciele pierwszej części nie będą zachwyceni
(Materiały prasowe)
dc9lrm5

- 2018 bez szans - powiedział James Cameron. - Nie ogłosiliśmy sztywnej daty. Ludzie muszą zrozumieć, że nie kręcimy jednego filmu, lecz całą serię. Robimy Avatara 2, 3, 4 i 5. To epickie przedsięwzięcie. To jak budowanie tamy na Jangcy. Zajęło nam 4 i pół roku, by zrobić jeden obraz. Teraz pracujemy nad czterema.

Według wcześniejszych zapewnień, do swych ról wracają Sam Worthington i Zoe Saldana, a całość ma być rodzinną sagą.

- Czytałem wszystkie scenariusze i są świetne - wyjawił jakiś czas temu Sam Worthington. - Będziemy śledzić losy Jake'a 8 lat później. Ma teraz rodzinę. Ten film będzie inny niż wszystko, co do tej pory widzieliście. Świat jest większy niż w pierwszym, ale zasadniczo to opowieść o rodzinie. Jake nadal będzie zaciekawiony, jakby widział wszystko po raz pierwszy. To połączone z dynamiką rodziny.

Przypomnijmy, że przedstawiony widzom w 2009 roku "Avatar" okazał się prawdziwym kinowym rekordzistą i zarobił 2,8 miliarda dolarów. Opowiadał o odległej planecie - Pandorze - na której ludzie natykają się na rasę wyjątkowo związaną z naturą. W głównych rolach można było podziwiać Sama Worthingtona, Zoe Saldanę i Sigourney Weaver. Cameron nie tylko wyreżyserował dzieło, ale również napisał jego scenariusz.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)
dc9lrm5

Podziel się opinią

Share
dc9lrm5
dc9lrm5