Trwa ładowanie...
dav1yif

''Our Brand is Crisis'': Sandra Bullock będzie walczyć o nagrody

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Our Brand is Crisis'': Sandra Bullock będzie walczyć o nagrody
dav1yif

Studio Warner Bros. liczy na deszcz nagród dla swojej kolejnej produkcji - "Our Brand is Crisis" z Sandrą Bullock i Billym Bobem Thorntonem w rolach głównych.

Produkcja ma trafić na ekrany w najgorętszym dla wyścigu o nagrody okresie, tj. jesienią - dokładnie 30 października (2016 roku). W tym właśnie czasie do kin wchodzą te dzieła, które później stają do walki o Oscary i Złote Globy.

Przypomnijmy, że film będzie fabularną wersją dokumentu Rachel Boynton pod takim samym tytułem z 2005 roku. Oryginalna produkcja poświęcona była wykorzystaniu północnoamerykańskich strategii kampanii politycznych w krajach Ameryki Południowej. W 2002 roku kandydat na prezydenta Boliwii Gonzalo Sanchez de Lozada zatrudnił do sztabu wyborczego Jamesa Carville'a, specjalistę z Waszyngtonu. Choć na początku jego notowania były niskie - opinia publiczna zarzucała mu nadmierne sympatyzowanie z USA - de Lozada wygrał dzięki umiejętnie pokierowanej kampanii. Niestety, pod jego rządami Boliwia popadła w kryzys i prezydent został zmuszony do rezygnacji.

dav1yif

Sandra Bullock zagra amerykańską panią konsultant Jane Bodine. Thornton wciela się w jej wroga.

W obsadzie znaleźli się ponadto Anthony Mackie, Scoot McNairy, Zoe Kazan, Ann Dowd, Reynaldo Pacheco, Dominic Flores, Louis Arcella, Octavio Gomez Berrios i Joaquim de Almeida.

Za kamerą dzieła stanie David Gordon Green ("Joe", "Manglehorn"). Scenariusz napisał Peter Straughan ("Człowiek, który gapił się na kozy", "Szpieg").

dav1yif

Podziel się opinią

Share

dav1yif

dav1yif