Trwa ładowanie...
marcin cejrowski
11-03-2013 09:59

''Oz: Wielki i potężny'': Mila Kunis w Studio Weekend

''Oz: Wielki i potężny'': Mila Kunis w Studio WeekendŹródło: youtube
d39978b
d39978b

Marcin Cejrowski, reporter "Studia Weekend" spotkał się i rozmawiał z gwiazdą Hollywood - Milą Kunis.

Cejrowski spotkał się z Kunis przy okazji premiery filmu "Oz: Wielki i Potężny". O czym rozmawiali? Między innymi o tym, jak to się stało, że wyjechała z Rosji i została gwiazdą Hollywood!

"Oz: Wielki i Potężny", najnowsza produkcja twórców filmu "Alicja w Krainie Czarów", to zrealizowana z wielkim rozmachem, fantastyczna opowieść o jednym z najbardziej znanych czarodziejów na świecie. Film w reżyserii Sama Raimiego z udziałem Mili Kunis, Rachel Weisz, Michelle Williams i Jamesa Franco został zainspirowany postacią znaną z książek L. Franka Bauma, Czarnoksiężnikiem z Krainy Oz.

Gdy Oscar Diggs, magik cyrkowy, lekkoduch i cwaniaczek, zostaje przeniesiony z zakurzonego Kansas do tętniącej życiem, fantastycznej Krainy Oz, wydaje mu się, że wygrał los na loterii. Sława i bogactwo zdają się leżeć u jego stóp do chwili, w której spotyka trzy piękne i tajemnicze czarownice…

Londyńska premiera odbyła się 28 lutego. Pojechał na nią i rozmawiał z gwiazdami - Marcin Cejrowski. Wywiady przeprowadził też z Rachel Weisz, Michelle Williams, Jamesem Franc i Zachem Braff.

Film trafił do polskich kin 8 marca 2013.

d39978b
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d39978b