Trwa ładowanie...
d8awo16

Pandy 3D

Najnowsze informacje
5.0
(1 głos)
Oceń:
6
2
d8awo16
Youtube.com - stopklatki
Źródło: Youtube.com - stopklatki

"Pandy 3D" to film dokumentalny o małych pandach wielkich, które w specjalnym ośrodku przyuczają się do życia na wolności. Seans dostarcza dużo słodyczy i śmiechu, ale jego ideą jest pokazanie ludziom, jak ważne jest dla zwierząt naturalne środowisko.

Pandy 3D – opis

Dokument "Pandy 3D" jest trochę inny niż większość filmów tego typu. Przede wszystkim materiał zrealizowany jest za pomocą kamer IMAX, co sprawia, że obraz jest wyraźny i oddaje naturalne odcienie. Film dostępny jest przez to jedynie w ramach tych multipleksów. Drugą cechą "Pand 3D" jest to, że wyświetlany jest właśnie w technologii 3D, a wykonanie filmu spotkało się z niezwykłym uznaniem zarówno specjalistów, jak i widzów.

Film "Pandy 3D" opowiada o grupce przesłodkich pand żyjących w ośrodku w niewielkim chińskim miasteczku Chengdu. Niedźwiadki urodziły się w niewoli, a zadaniem ich opiekunów jest przystosowanie ich do życia na wolności. Tym samym pandy biorą udział w podchodach, przebywają tory przeszkód i uczą się żyć wśród innych osobników. Ciężkie treningi przeplatane są uroczymi zabawami i błogim odpoczynkiem.

"Pandy 3D" to kino dokumentalne dla każdego, dorosłych, dzieci, całych rodzin. To nie tylko oglądanie niezdarnych, uroczych czarno-białych maluszków, ale i obcowanie z doskonałym obrazem i technologiami obrazowania. Co jednak najważniejsze, to przede wszystkim film dokumentalny zwracający uwagę na zagrożenie gatunku i próbę ratowania jego środowiska naturalnego.

Zobacz więcej najlepszych filmów dokumentalnych 2018 roku.

Pandy 3D
Tytuł oryginalny

Pandas

Gatunek

film dokumentalny, film przyrodniczy

Kraj produkcji

USA, Chiny

Rok produkcji

2018

Data światowej premiery

06.04.2018

Data polskiej premiery

20.04.2018

Czas trwania

40 min.

Reżyser
Obsada

Podziel się opinią

6
2

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d8awo16
d8awo16
d8awo16