Trwa ładowanie...
d1fgiob

Patryk

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
"Patryk" to film familijny z zabawnym pieskiem, którego psikusy rozbawią dzieci, a uroczy wątek romantyczny rozczuli dorosłych. Świetna propozycja na rodzinny wieczór filmowy.
d1fgiob
2
Youtube.com - stopklatki
Źródło: Youtube.com - stopklatki

Patryk – zarys fabuły

Film familijny "Patryk" to historia młodej nauczycielki i jej uroczego, ale nieznośnego mopsa Patryka. Sarah Francis to spokojna dziewczyna, której poukładane życie zamienia się w chaos. Najpierw narzeczony wyznaje jej, że kocha się w innej, a zaraz potem drogą wykonania ostatniej woli jej babci dziedziczy słodkiego pieska Patryka.

Patryk jednak nie jest skłonny do współpracy. Je wszystko to, czego nie powinien, ślini się, niszczy i brudzi, a jakiekolwiek upomnienia i rozkazy traktuje z nieskrywaną obojętnością. Trudno normalnie funkcjonować w takich warunkach, tym bardziej że właściciel mieszkania, które wynajmuje Sarah, nie życzy sobie tam zwierząt.

Gdy Sarah już traci nadzieję na odzyskanie kontroli nad swoim życiem, między nią a Patrykiem zawiązuje się nić porozumienia. Mops okazuje się również skutecznym magnesem na przystojniaków kochających urocze pieski.

Patryk – ciekawostki

  • Za reżyserię filmu "Patryk" odpowiedzialna jest Mandie Fletcher, która stanęła za kamerą w kultowym brytyjskim serialu komediowym lat 80. "Czarna żmija 2" i "Czarna żmija 3". Za ostatnią serię otrzymała nagrodę BEFTA za najlepszy serial komediowy (1988 r.).
  • Odtwórczyni głównej roli, Beattie Edmondson jest w prawdziwym życiu córką aktorki Jennifer Saunders, która również pojawiła się w obsadzie filmu "Patryk".
  • Zdjęcia do filmu powstały w Anglii, w Londynie, Richmond i Windsor.
  • W polskim dubbingu do filmu "Patryk" usłyszymy Julię Kamińską i Mikołaja Roznerskiego. W polskich kinach "Patryk" pojawił się 10 sierpnia 2018 roku.
Patryk
Tytuł oryginalny

Patrick

Gatunek

familijny

Kraj produkcji

Wielka Brytania

Rok produkcji

2018

Data światowej premiery

28.06.2018

Data polskiej premiery

10.08.2018

Czas trwania

94 min.

Reżyser
Obsada

Podziel się opinią

2

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1fgiob
d1fgiob
d1fgiob