Trwa ładowanie...
08-06-2006 13:55

Pierwszy proces z powodu córki Pitta i Jolie

Share
Pierwszy proces z powodu córki Pitta i Jolie
d1t7qtq

Magazyny 'People' oraz 'Hello!' postanowiły wkroczyć na drogę prawną w związku z nielegalnym opublikowaniem przez dwa serwisy internetowe zdjęć dziecka Angeliny Jolie i Brada Pitta.

Pakiety ośmiu zdjęć córki aktorskiej pary, która urodziło się 27 maja w Namibii, zostały sprzedane za rekordową sumę 4 milionów dolarów poprzez agencje fotograficzną Getty Images. Magazyn "People" dostał tym samym prawo publikacji fotografii na terenie USA, podczas gdy "Hello!" w Wielkiej Brytanii. Całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony przez aktorów na cele charytatywne.

Embargo na zdjęcia zostało złamane, kiedy dwie plotkarskie strony internetowe pokazały fotografię z okładki magazynu "Hello!". Redakcja czasopisma zaprzecza jednak, że materiał wyciekł od nich, podkreślając, że przestrzegali wszelkich wymogów bezpieczeństwa związanych z kontraktem. "People" natychmiast podjęło kroki prawne, aby zapobiec publikacji okładki przed ukazaniem się nowego numeru magazynu na rynku.

d1t7qtq

Niedawno Jolie i Pitt wystąpili na konferencji prasowej w Namibii, gdzie wyznali, że nie planują w najbliższym czasie ślubu, gdyż chcą zająć się nowym członkiem rodziny. Rodzice podziękowali rządowi Namibii za zapewnienie im prywatności od momentu przybycia do Afryki.

_ - Spokój, jaki nam zapewniono był luksusem, na jaki nie moglibyśmy sobie pozwolić we własnym kraju_ - stwierdził Pitt.

ZOBACZ GALERIĘ ANGELINY JOLIE I BRADA PITTA

d1t7qtq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1t7qtq
d1t7qtq