Trwa ładowanie...
d30i6di
Megafon.pl
Aktualności

Plotki się potwierdzają, "Doktor Who" nie będzie już taki, jak kiedyś. Tilda Swinton to najlepszy wybór?

Pod koniec stycznia Peter Capaldi wyjawił, że nie wcieli się ponownie w podróżującego w czasie i przestrzeni bohatera. Ostatni sezon z jego udziałem zadebiutuje w Wielkiej Brytanii w kwietniu. Faworytką do roli jego następcy jest Tilda Swinton. Będzie dobrą odtwórczynią jednego z najpopularniejszych bohaterów brytyjskiego science fiction?
Share
Plotki się potwierdzają, "Doktor Who" nie będzie już taki, jak kiedyś. Tilda Swinton to najlepszy wybór?
Źródło: Materiały prasowe
d30i6di

Rozpoczęły się już spekulacje, kto mógłby wskoczyć w miejsce Capaldiego. Wśród nazwisk wymienianych na kolejnego doktora Who znaleźli się Idris Elba ("Thor"), Ben Whishaw ("Spectre"), Richard Ayoade ("Technicy-magicy"). Pojawiła się też propozycja, by doktorem Who została kobieta. Faworytką bukmacherów jest Tilda Swinton. Inne potencjalne kandydatki to Kris Marshall, Olivia Colman, Miranda Hart i Maxine Peake.

Ponieważ Peter Capald to nie jedyny członek ekipy produkcji, który żegna się z jej realizacją, decyzja o następcy Capaldiego musi jeszcze poczekać.

Zmienia się również showrunner serialu. Steven Moffat odchodzi, a na jego miejsce wejdzie Chris Chibnall, który jest odpowiedzialny m.in. za "Broadchurch". Ten zajmie się produkcją "Doktora Who" dopiero po emisji finałowego sezonu "Broadchurch" i krótkiej przerwie. "Doktor Who" zatem nie wróci na mały ekran przed jesienią 2018 roku.

d30i6di

Przypomnijmy, iż "Doktor Who" to jedna z popularniejszych brytyjskich produkcji telewizyjnych. Who znany jest widzom już od ponad 50 lat, choć na jakiś czas zniknął z anteny. Powrócił w roku 2005. Od tamtej pory w głównego bohatera wcielali się Christopher Eccleston, David Tennant, Matt Smith, a ostatnio właśnie Peter Capaldi.

Tildę Swinton ostatnio można było podziwiać w superprodukcji "Doktor Strange".

Tutaj sprawdzisz aktualną ramówkę Telewizji WP

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

d30i6di

Zobacz także: Ninasyceni (2016)

d30i6di

Podziel się opinią

Share
d30i6di
d30i6di