Trwa ładowanie...
dk8zlzh
Aktualności

Polskie krótkometrażówki - Short Waves 2010

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Polskie krótkometrażówki - Short Waves 2010
dk8zlzh

Rozpoczął się nabór filmów na II edycję Festiwalu Filmów Krótkometrażowych Short Waves, który skupia się na promocji i prezentacji polskiego krótkiego kina, zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Festiwal Polskich Filmów Krótkometrażowych Short Waves w dniach 15 -30 kwietnia 2010 roku będzie miał swoja drugą edycję. Jego głównym celem jest promowanie polskiego krótkiego kina zarówno w kraju, jak i za granicą. W programie pierwszej edycji znalazły się zarówno filmy fabularne, dokumentalne, animacje, jak i reklama, video-art, czy teledyski. Short Waves nie stawiają twórcom granic gatunkowych, formalnych, stylistycznych czy tematycznych, najważniejszym kryterium jest doskonała jakość filmu, ciekawe podejście do tematu i czas trwania - nie dłuższy niż 30 minut.

Short Waves są obecne nie tylko w aglomeracjach ale i w mniejszych ośrodkach miejskich, dzięki temu stwarzają niepowtarzalną okazję na spotkanie widzów z najnowszymi produkcjami rodzimego kina krótkometrażowego. Podczas Short Waves, to publiczność stanowi Jury, w każdym miejscu, gdzie odbędą się pokazy, widzowie będą głosowali na najlepszy film.

Nabór na Short Waves 2010 potrwa do lutego przyszłego roku. Więcej informacji pod adresem: www.shortwaves.pl.

dk8zlzh

Podziel się opinią

Share
dk8zlzh
dk8zlzh