Trwa ładowanie...

Prezentacja uczestników 8. edycji "Tańca z gwiazdami"

Share
Prezentacja uczestników 8. edycji "Tańca z gwiazdami"
Źródło: AKPA
d1qzobk

Temu programowi można zarzucić wiele: że promuje wyłącznie osobistości znane z anteny TVN-u , że ocieka kiczem, sztucznością i wazeliną, że dzięki niemu, status gwiazdy osiągają osoby, które absolutnie na to nie zasługują. Jedno jest pewne: ma ogromną oglądalność i dzięki niemu w Polsce rozszalała się moda na taniec towarzyski.

Właśnie rusza 8 edycja "Tańca z Gwiazdami". 14 gwiazd znowu będzie walczyło o Kryształową Kulę i luksusowy samochód Porsche Boxter. Już wiemy kogo od 7 września będziemy podziwiać na telewizyjnym parkiecie.

Najmłodszą parą w programie będzie Alan Andersz i Blanka Winiarska. Alan jest znany telewidzom przede wszystkim z serialu „39 i pół”. Na scenie debiutował jako dziewęiciolatek w „Mini Playback Show”.

d1qzobk

Robert Kochanek będzie uczył tańca Ilonę Felicjańską. Ilona to kobieta renesansu - modelka, Wicemiss Polonia 1993, finalistka konkursu Elite Model Look, współautorka programu „Na każdy temat”, businesswoman, zaozycielka fundacji „Niezapominajka”.

Paweł Stasiak, w latach 80-tych lider pamiętnego Papa Dance teraz próbuje wrócić na scenę ze swoim nowym zespołem Papa D. Czy udział w „Tańcu z gwiadami” mu to ułatwi? Towarzyszyć mu będzie debiutantka w programie, Słowenka Janja Lesar.

Sycylijczyk Stefano Terrazzino będzie próbował ukierunkować tanecznie temperament Agaty Kuleszy. Pamiętna Edyta Swoboda z „Heli w opałach” zdradziła swoje sposoby na naukę trudnych elementów:

- „Legendarna „rama” czyli sztywne ściągnięcie wszystkich mięśni i trzymanie głowy wysoko, jest dla mnie bardzo nienaturalne. Ale ja się bardzo staram. Ale jeśli mimo to nie wychodzi, po prostu wmawiam sobie że gram tancerkę”.

d1qzobk

Okiełznać prawdziwego diabła musi tancerka Agnieszka Pomorska. Dosłownie. Krzysztof „Diablo” Włodarczyk to były zawodowy Mistrz Świata w boksie. Jest jednym z trzech sportowców biorących udział w programie.

Aktorka, dziennikarka i prezenterka Katarzyna Walter znana jest głównie widzom TVN z serialu „Na Wspólnej”. Partnerował jej będzie, debiutujący w show, Krzysztof Hulboj.

Australijczyk Steve Allen to najbardziej tajemnicza postać w programie. Jest siedmiokrotnym Mistrzem Świata w windsurfingu. Kilka lat temu zakochał się w Polce i już tu został. Kto wie, może to czarny koń programu? Tańca uczyć go będzie Anna Głogowska, która po urodzenia dziecka już wróciła do formy i rewelacyjnej sylwetki.

Piosenkarka Natalia Lesz wprawdzie dużo tańczy na scenie i wspomina, że kiedyś uczyła się tańca klasycznego ale taniec towarzyski to dla niej nowość. Jego tajniki odkryje przed nią zwycięzca Kryształowej Kuli z szóstej edycji, Łukasz Czarnecki.

d1qzobk

Oleg Sawkin na Ukrainie znany jest przede wszystkim jako… …aktor i prezenter telewizyjny, w Polsce z roli Borysa z „Na Wspólnej”. Tańczyć będzie w parze z Katarzyną Krupą.

Anna Popek, dziennikarka i prezenterka telewizyjna, będzie mogła pochwalić się swoją, podobno niezłą kondycją.

- „Mam tylko imprezowe doświadczenie taneczne. I na pierwszym treningu, jak zobaczyłam na co dałam się namówić, pomyślałam: Kurcze, tego na trzeźwo chyba nie da się zrobić. Ale daję radę!” – szczerze podzieliła się z nami wrażeniami. Tańca będzie ją uczył Cezary Olszewski, triumfator ostatniej, siódmej edycji „Tańca z Gwiazdami”.

Do niedawna twardy komisarz Zawada w „Kryminalnych”, od jesieni troskliwy tata tytułowej „Brzyduli”, tym razem pokaże jak kręci biodrami. Z tej okazji skończył ze swoim wieloletnim nałogiem – paleniem papierosów. Partnerować mu będzie zwyciężczyni piątej edycji programu, Kamila Kajak.

d1qzobk

Parą, która budzi chyba najwięcej emocji jest Marta Żmuda-Trzebiatowska i Adam Król. Ona - aktorka, znana przede wszystkim z serialu „Teraz albo nigdy”, on – utytułowany tancerz i choreograf. Prywatnie – para. Czy ich taniec będzie tak samo gorący jak uczucie które ich łączy?

Aktor Sambor Czarnota zadebiutował w filmie „Egoiści” u boku Magdaleny Cieleckiej. Od tamtej pory zagrał w „Na dobre i na złe”, „Samo życie”, Pensjonat pod różą”. Partnerować mu będzie Magdalena Soszyńska – Michno, u której boku wystąpił niedawno, pamiętny Mariusz Pudzianowski.

Z opóżnieniem swoje taneczne treningi zaczęła Sylwia Gruchała. Ale florecistka miała dobre usprawiedliwienie – występ na olimpiadzie w Pekinie. Czy olimpijska forma pomoże jej wygrać Kryształową Kulę? W parze z Rafałem Maserakiem wszystko jest możliwe.

Grono prowadzących i jury nie zmieni się. Ponownie zobaczymy Piotra Gąsowskiego i Kasię Skrzynecką, a w sędziowskich ławach Beatę Tyszkiewicz, Iwonę Pavlović, Piotra Galińskiego i Zbigniewa Wodeckiego. Czy osiem edycji to aby nie za dużo? Czy twórcom nie skończyły się jeszcze pomysły na uatrakcyjnienie programu? Przekonamy się już 7 września. Poloneza czas zacząć!

d1qzobk

Podziel się opinią

Share
d1qzobk
d1qzobk