Trwa ładowanie...
d1hak6b

Program TV na niedzielę: "22 Jump Street", "Ucho prezesa", "Ciemniejsza strona Greya" [08-04-2018]

Dziś w TV "22 Jump Street", czyli kontynuacja przebojowej komedii sensacyjnej ze świetnymi rolami Jonaha Hilla i Channinga Tatuma. Ponadto "Ciemniejsza strona Greya" i kolejny odcinek "Ucha prezesa", który w Telewizji WP obejrzysz szybciej niż na YouTube. Sprawdź, co jeszcze warto zobaczyć 8 kwietnia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"22 Jump Street"
"22 Jump Street" (Materiały prasowe)
d1hak6b

"22 Jump Street"

Przebojowe połączenie komedii kryminalnej z kinem akcji. Historia filmu koncentruje się na dwóch oficerach policji (w rolach głównych Jonah Hill i Channing Tatum), którzy zaczynają działać pod przykrywką w szkole wyższej. Przeniknięcie do nowego otoczenia sprawia, że ich przyjaźń zostaje wystawiona na ciężką próbę. Czy studia będą dla nich prawdziwą szkołą życia?

"22 Jump Street" - TVP2 20:05

d1hak6b

"Ucho prezesa"

Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju wciela się w tytułowego prezesa, którego pierwowzorem jest lider partii rządzącej. Polityk zasiada w swoim gabinecie, gdzie przyjmuje zarówno przedstawicieli obozu rządowego, by słuchać sprawozdań oraz przekazywać dalsze instrukcje, jak i opozycji. W każdym odcinku zjawia się tam inny gość, a wydarzenia nawiązują do aktualnych spraw, które rozgrywają się na najwyższych szczeblach władzy w Polsce. W najnowszym odcinku debiutuje Marek Siudym w roli Leszka (Millera).

"Ucho prezesa" - Telewizja WP 20:00

Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć ten film w naszej aplikacji WP Pilot.

Oglądaj "Ucho prezesa" w Telewizji WP:

"Thor"

Pod koniec kwietnia wejdzie do kin "Avengers: Wojna bez granic", więc to doskonały moment, by przypomnieć sobie początki jednego z Avengersów w filmie "Thor". Akcja rozgrywa się zarówno we współczesnej przestrzeni ziemskiej jak i tajemniczej krainie Asgard, z której Thor, władający ogromną siłą arogancki bohater, zostaje wygnany za zachowanie mające doprowadzić do rozbudzenia starego konfliktu. Miejscem zsyłki Thora jest Ziemia, na której superbohater pozbawiony swojej szczególnej mocy musi żyć jak zwykły śmiertelnik.

d1hak6b

"Thor" - TVN 21:35

"Hobbit: Pustkowie Smauga"

Hobbit Bilbo Baggins, czarodziej Gandalf i trzynastu Krasnoludów pod wodzą Thorina Dębowej Tarczy kontynuują wyprawę, której celem jest odzyskanie Ereboru - Królestwa Krasnoludów. W czasie podróży spotkają niedźwiedzia-wojownika Beorna, gigantyczne pająki z Mrocznej Puszczy, Leśne Elfy dowodzone przez Legolasa, Taurielę i Króla Thranduila oraz tajemniczego łucznika zwanego Bardem, który przemyca ich do Miasta Na Jeziorze. Kiedy wreszcie ujrzą Samotną Górę, staną twarzą w twarz z największym niebezpieczeństwem - Smokiem Smaugiem.

"Hobbit: Pustkowie Smauga" – TVN 7 20:00

Obejrzyj zwiastun filmu "Hobbit: Pustkowie Smauga":

"Pokot"

Najbardziej zaskakujący polski film od lat. W 2017 r. było o nim głośno. Wszystko za sprawą postaci reżyserki, Agnieszki Holland i poruszanej przez nią tematyki. "Pokot" jest zanurzoną w literackiej wyobraźni Olgi Tokarczuk kryminalną utopią, która stawia trudne pytanie o kształt naszej wspólnoty. Dla głównej bohaterki, żyjącej na odludziu emerytowanej pani inżynier, myślistwo to działalność zbrodnicza porównywalna z Holocaustem. W "Pokocie", nagrodzonym w Berlinie za "otwieranie nowych perspektyw w sztuce filmowej", jest thriller, zagadka, humor, romans, świetna muzyka i aktorzy – pisał w recenzji Łukasz Knap.

d1hak6b

"Pokot" – HBO 18:00

"Ciemniejsza strona Greya"

Ekranizacja światowego bestselleru i najbardziej niegrzeczny film ostatnich lat. Obraz jest sequelem głośnych ''Pięćdziesięciu twarzy Greya'' i ukazuje dalszy ciąg romansu Christiana Greya (Jamie Dornan) i Anastasii Steele (Dakota Johnson). W nowej odsłonie pojawia się Kim Basinger, która wciela się w Elenę Lincoln. Kobieta znana także jako "Pani Robinson" to była kochanka i partnerka biznesowa Greya. To właśnie ona wprowadziła Greya do środowiska BDSM...

"Ciemniejsza strona Greya" – Canal+ 00:20


ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP

d1hak6b

Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć ten film w naszej aplikacji WP Pilot.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1hak6b

Podziel się opinią

Share

d1hak6b

d1hak6b