Trwa ładowanie...

Program TV na niedzielę – "Harry Potter i Czara Ognia", "Oszukana" i "Omen" [23-09-2018]

Dziś w TV "Harry Potter i Czara Ognia", "Oszukana" z Angeliną Jolie w roli głównej i horror "Omen" W telewizji WP: "Titanic 2" . Sprawdź co jeszcze warto obejrzeć w telewizji w niedzielę 23 września.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Program TV na niedzielę – "Harry Potter i Czara Ognia", "Oszukana" i "Omen" [23-09-2018]Źródło: Materiały prasowe
d2szj7u
d2szj7u

"Harry Potter i Czara Ognia" – program TV na niedzielę 23.09.2018

"Harry Potter i Czara Ognia" to czwarta część przygód młodego czarodzieja. Tym razem Harry Potter (Daniel Radcliffe)
zostaje wybranym czwartym kandydatem Turnieju Trójmagicznego – rozgrywek między trzema różnymi Szkołami Magii i Czarodziejstwa.
Na bohatera będą czekały trzy trudne zadania, podczas których będzie walczył o honor Hogwartu. Na ekranie zobaczymy również Ruperta Grinta, Emmę Watson, Alana Rickmana i Maggie Smith.
"Harry Potter i Czara Ognia" – 20:00, TVN 7

"Oszukana" – program TV na niedzielę 23.09.2018

"Oszukana" to film oparty na podstawie prawdziwych wydarzeń z 1928 roku. Kiedy Walter - syn Christie Collins (Angelina Jolie)
znika bez śladu – jej jedynym marzeniem jest aby chłopiec wrócił bezpieczny do domu.
Po kilku miesiącach policja z Los Angeles odnajduje dziecko, ale Christie zaczyna mieć wątpliwości czy chłopiec rzeczywiście jest jej synem. Kobieta postanawia na własną rękę dowieść prawdy o okolicznościach porwania Waltera. Policja początkowo zabrania Christie prowadzenia własnego śledztwa, a później postanawia dowieść, że kobieta jest niespełna rozumu. Nieoczekiwanie, sprzymierzeńcem zdesperowanej matki staje się pastor Gustav Brieglab (John Malkovich)
, który pomaga jej w walce z władzami miasta. "Oszukana" to trzymający w napięciu film w reżyserii Clinta Eastwooda.
"Oszukana" – 21:50, TVP 2

"Oszukana" – zwiastun filmu

"Titanic II" – program TV na niedzielę 23.09.2018

Sto lat po zatonięciu Titanica w rejs wyrusza jego nowa, ulepszona wersja. Ekskluzywny Titanic 2 ma pokonać trasę, której nie udało się przebyć poprzednikowi. Podczas rejsu łódź spotyka tsunami, które doprowadza do zderzenia góry lodowej ze statkiem, miażdżąc całą prawą burtę… "Titanic II" to próba stworzenia uwspółcześnionej wersji kultowej historii miłosnej. Tym razem na ekranie zobaczymy Marie Westbrook, Brooke Burns i Bruce'a Davidsona.
"Titanic II" – 21:55, Telewizja WP

"Titanic II"- zwiastun filmu

"Oszukać przeznaczenie 3" – program TV na niedzielę 23.09.2018

Koniec roku szkolnego. Uczniowie ostatniej klasy liceum postanawiają wybrać się do miejscowego lunaparku aby świętować koniec szkoły. Wendy, jedna z uczennic, tuż przed startem rollercoastera zaczyna się panicznie bać i żądać aby ją wypuszczono. Razem z nią z kolejki zostaje wyrzucona grupa uczniów, a chwilę po starcie kolejka spada z wysokości kilku pięter roztrzaskując się o ziemię. Ocaleli z katastrofy uczniowie nie cieszą się zbyt długo swoim szczęściem, bo śmiertelne przeznaczenie po raz kolejny postanawia dopiąć swojego planu.
"Oszukać przeznaczenie 3" – 22:35, TVN

d2szj7u

"Omen" – program TV na niedzielę 23.09.2018

Robert i Kathryn Thorn są małżeństwem, które właśnie spodziewa się dziecka. Niestety podczas porodu dziecko umiera, a zrozpaczony Robert nie wie jak pomóc ukochanej w poradzeniu sobie z wielką tragedią. Jeszcze w szpitalu kapelan pokazuje mężczyźnie innego chłopca – urodzonego tej samej nocy, którego matka zmarła podczas porodu. Robert szybko podejmuje decyzję aby uznać chłopca za swego syna utrzymując sprawę w tajemnicy przed Kathryn. Niestety, na przestrzeni kolejnych lat rodzinne szczęście zostaje zakłócone przez wiele niepokojących zdarzeń, które dzieją się wokół dziecka - pięcioletniego Damiena. Wkrótce Robert poznaje prawdę – Damien nie jest zwyczajnym dzieckiem, ale od dawna wieszczonym Antychrystem… "Omen" to przerażający horror w gwiazdorskiej obsadzie. Na ekranie zobaczymy Lieva Schreibera, Julię Stiles i Mię Farrow.
"Omen" – 23:25, TVN

"Omen" – zwiastun filmu

"Dla ciebie wszystko" – program TV na niedzielę 23.09.2018

Dawson Cole (James Marsden) i Amanda Collier (Michelle Monaghan) wychowywali się w tym samym miasteczku i od zawsze darzyli siebie nawzajem wyjątkowym uczuciem. Rzecz w tym, że rodziny tych dwojga były skrajnie różne. Dawson wychowywany w atmosferze pełnej przemocy oraz problemów z alkoholem i narkotykami, według porządnych rodziców Amandy nie był uważany za najlepszego kandydata na partnera ich córki. Po 20 latach rozłąki tych dwoje spotyka się ponownie na pogrzebie wspólnego przyjaciela. Okazuje się, że Dawson nie mogąc pogodzić się z popełnionymi w przeszłości błędami, pracuje na platformie wiertniczej, a Amand, żona i matka trójki dzieci, mimo ułożonego życia - również nie może odnaleźć swojego szczęścia. Ich ponowne spotkanie to eksplozja dawnych uczuć, namiętności i konfliktów – bo jak się okazuje żadne z nigdy nie zapomniało o swojej pierwszej miłości.
"Dla ciebie wszystko" – 23:30, TVP 1

"Dla ciebie wszystko" – zwiastun filmu

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2szj7u
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2szj7u