Trwa ładowanie...

Program TV na sobotę: "Fuks", "Wielki Mur", "Król życia" [9-12-2017]

Dziś w TV polska komedia "Fuks" z niezapomnianą kreacją Agnieszki Krukówny i "Król życia" z Robertem Więckiewiczem, który wprawi w dobry nastrój każdego ponuraka. Matt Damon i Pedro Pascal staną w obronie "Wielkiego Muru" w niesamowitym widowisko, które połączyło amerykańskich i chińskich filmowców. Na kanale WP pojawi się mocny thriller "Intryga". Sprawdź, co jeszcze warto obejrzeć 9 grudnia.

Program TV na sobotę: "Fuks", "Wielki Mur", "Król życia" [9-12-2017]Źródło: Filmpolski.pl
d3uhz7t
d3uhz7t

"Fuks"

Polska komedia z młodym Maciejem Stuhrem w roli głównej. Aleks (Maciej Stuhr) wie, czym są naprawdę huczne obchody 18. urodzin. Dwa rozbite radiowozy, podpalenie, wybuchy to bilans jego "osiemnastki". Wesołym solenizantem zaczyna interesować się policja, zwłaszcza doświadczony inspektor (Janusz Gajos), stosujący niekonwencjonalne metody śledcze. W życiu 18-latka pojawia się również piękna dziewczyna, Sonia - Agnieszka Krukówna w najlepszym wydaniu, nominowana za występ w "Fuksie" do Polskiej Nagrody Filmowej za pierwszoplanową rolę kobiecą.

"Intryga"

Sara (Agnes Bruckner)
, uczennica koledżu, zostaje publicznie upokorzona przez koleżankę. Niebawem dziewczyna zaprzyjaźnia się z Alex (Madeline Zima)
, która pod miłą powierzchownością ukrywa swoją prawdziwą, mroczną naturę. Gdy ta dowiaduje się o przykrym incydencie z udziałem Sary, namawia nową przyjaciółkę do popełnienia morderstwa. Dziewczyna odmawia, jednak Alex nie daje za wygraną...

d3uhz7t

Obejrzyj zwiastun filmu "Król życia":

"Król życia"

"Król życia" idealnie wpasowuje się w lukę w polskim kinie, w którym brakuje produkcji typu "feel good" - lekkich, poprawiających samopoczucie. Edward (świetny Robert Więckiewicz)
jest zgorzkniałym, nieszczęśliwym człowiekiem. Któregoś dnia ulega wypadkowi, po którym porzuca swoje dotychczasowe życie. Zaczyna być szczęśliwy i dostrzegać ludzi i rzeczy, które przecież ciągle go otaczały. Podobno szczęście jest zaraźliwe na odległość 800 metrów - na to wygląda, bo główny bohater roztacza taką pozytywną aurę. Macie gorszy dzień? Oberzyjcie "Króla życia" i dajcie się zarazić.

d3uhz7t

"Speed: Niebezpieczna szybkość"

Keanu Reeves i Sandra Bullock w niezapomnianym hicie lat 90. Akcja filmu rozgrywa się w autobusie, w którym zamachowiec podłożył bombę. Terrorysta ostrzega, że jeśli pojazd będzie jechał wolniej niż 50 mph (ok. 80 km/h), ładunek wybuchnie. Rozpoczyna się walka z czasem, w której główną rolę odgrywa dzielny policjant i przypadkowa pasażerka. "Speed: Niebezpieczna szybkość" mimo na pozór absurdalnego scenariusza przyciągnął do kin rzesze widzów, zarabiając ponad 350 mln dol. Ponadto zgarnął trzy nominacje do Oscara i wygrał w dwóch kategoriach.

"Pieniądze to nie wszystko"

Pamiętna komedia Juliusza Machulskiego z Markiem Kondratem w roli głównej. "Pieniądze to nie wszystko" to historia odnoszącego sukcesy przedsiębiorcy branży spożywczej - Tomaszu Adamczyku, który myśli o wycofaniu się z interesu. W wyniku pewnych zdarzeń bohater trafia do wsi, gdzie jego flagowy produkt – tanie wino "Platon" – cieszy się ogromną popularnością. Zderzenie dwóch światów sprawia, że bohater całkowicie zmienia priorytety i postanawia rozkręcić nowy biznes, który postawi na nogi społeczność byłego PGR-u.

d3uhz7t

Obejrzyj zwiastun filmu "Wielki Mur":

"Wielki Mur"

"Wielki Mur" jest nazywany pierwszą chińsko-amerykańską koprodukcją z prawdziwego zdarzenia. Hollywoodzcy filmowcy nigdy wcześniej nie kręcili tak dużego projektu (150 mln dol. budżetu) w Państwie Środka, angażując przy tym topowe gwiazdy światowego kina – Matta Damona i Pedro Pascala. W efekcie powstało niezwykłe widowisko z gatunku fantasy, mocno osadzone w średniowiecznej kulturze Chin. Film opowiada o dwóch przybyszach z Europy, którzy docierając do legendarnego Muru odkrywają pradawną tajemnicę. Stacjonujące tam elitarne oddziały szykują się do odparcia ataku mitycznych bestii...

d3uhz7t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3uhz7t