Trwa ładowanie...
22-10-2016 10:00

Program TV na sobotę: ''Rio 2'', ''Django'' i ''Układ zamknięty''

W sobotni wieczór „Rio 2” zapewni rozrywkę całej rodzinie, a „Django” zadowoli miłośników zaskakujących historii oraz doskonałego aktorstwa. Przekonajcie się sami, co jeszcze warto obejrzeć w sobotę w telewizji.

Program TV na sobotę: ''Rio 2'', ''Django'' i ''Układ zamknięty''Źródło: Materiały prasowe
d3xq171
d3xq171

„Rio 2” *
Kontynuacja barwnych przygód bohaterów animowanego przeboju z roku 2011. Blu, Julia i trójka ich dzieci wiodą rodzinny tryb życia, ale Julia obawia się, że jej dzieci nigdy nie poznają, co to znaczy być wolnym ptakiem. Ku jej zdumieniu Blu postanawia zabrać całą rodzinę na wyprawę do dżungli. Wyruszają do Amazonii, gdzie na ich trop wpada dawny przeciwnik, Nigel.
*
„Rio 2” - Polsat 20:05

„Django”
Pozycja obowiązkowa dla fanów Quentina Tarantino. Zdobywca Oskara Jamie Foxx, wciela się w tytułową rolę niewolnika w filmie "Django", którego akcja rozgrywa się na Południu Stanów Zjednoczonych dwa lata przed Wojną Secesyjną. Na skutek brutalnego traktowania przez byłych właścicieli pewnego dnia staje twarzą w twarz z pochodzącym z Niemiec łowcą nagród dr Kingiem Schultzem (zdobywca nagrody Akademii - Christoph Waltz)
. Schultz jest właśnie na tropie niebezpiecznych braci Brittle i tylko Django może go do nich zaprowadzić.
„Django” - AXN 00:30

„Układ zamknięty”
Thriller reżysera "Przesłuchania" i scenarzystów "Czarnego czwartku. Janek Wiśniewski padł" z popisową rolą Janusza Gajosa. Oparta na prawdziwych wydarzeniach historia trzech właścicieli świetnie prosperującej spółki, którzy - wskutek zmowy skorumpowanych urzędników: prokuratora (Janusz Gajos) i naczelnika urzędu skarbowego (Kazimierz Kaczor) - zostają pokazowo zatrzymani pod zarzutem działania w zorganizowanej grupie przestępczej i prania brudnych pieniędzy.
„Układ zamknięty” - TVP 21:25

„Dom zły”
Pewnej deszczowej nocy Edward Środoń (Arkadiusz Jakubik) pojawia się przypadkowo w domu małżeństwa Dziabasów (Kinga Preis i Marian Dziędziel). Początkowa nieufność gospodarzy ustępuje miejsca tradycyjnej polskiej gościnności. Przybysz nie przypuszcza nawet, jak bardzo to spotkanie odmieni jego życie. Po kilku latach, w tym samym domu ekipa śledcza rozpoczyna dochodzenie. W progu ponownie staje Edward Środoń. Tym razem jego wizyta nie jest przypadkowa – ma pomóc w rekonstrukcji tajemniczych zdarzeń sprzed czterech lat. "Dom zły" został obsypany nagrodami - film zdobył m.in. cztery Orły oraz trzy Złote Lwy, w tym dla najlepszego reżysera.
„Dom zły” - Kino Polska 20:00

„Zabij mnie glino”
Przestępca Malik (Bogusław Linda) ucieka z więzienia, ale porucznikowi Popczykowi (Piotr Machalica) udaje się go złapać. Tuż przed rozprawą Malik ucieka ponownie. Poprzysięga zemstę porucznikowi. Schronienie znajduje w Sosnowcu, u przypadkowo spotkanej lekarki, Doroty (Anna Romantowska). Zdobywa nowe dokumenty i próbuje zabić Popczyka. Ten jednak częściej przebywa w pracy niż w domu, więc Malik zabija żonę porucznika i jej kochanka. Tymczasem milicja dowiaduje się, że Dorota ukrywa przestępcę. Przybywa jednak za późno - uciekinier jest już w Warszawie.
„Zabij mnie glino” - TV Polonia 21:50

d3xq171
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3xq171