Trwa ładowanie...

Program TV na sobotę: ''Wilk z Wall Street”, „Kac Vegas” i kultowa polska komedia

Nieocenzurowana wersja „Wilka z Wall Steet”, przebojowa komedia „Kac Vegas w Bangkoku” oraz spektakularna „Godzilla” – to wszystko i wiele więcej czeka na widzów, którzy postanowili spędzić sobotni wieczór przed telewizorem. Prezentujemy najciekawsze propozycje popularnych, polskich stacji TV.

Share
Program TV na sobotę: ''Wilk z Wall Street”, „Kac Vegas” i kultowa polska komedia
Źródło: Materiały prasowe
d3su8wt

Wilk z Wall Street
Mimo pięciu nominacji do Oscarów, film Martina Scorsese nie doczekał się ani jednej statuetki. Nie zmienia to faktu, że Leonardo DiCaprio wykreował w „Wilku z Wall Street” jedną ze swoich najbardziej charakterystycznych postaci. Po wiosennej emisji mocno ocenzurowanej wersji, Polsat zdecydował nareszcie pokazać produkcję w pełnej krasie. W sobotni wieczór widzom stacji zostanie zaprezentowana taka sama wersja filmu, jak ta, którą miała okazję oglądać publiczność kinowa. Emisja wersji ocenzurowanej, która miała miejsce w kwietniu 2016, spotkała się z szeroką krytyką (więcej tutaj).

Kac Vegas w Bangkoku
Uhonorowany Złotym Globem „ Kac Vegas ” był jedną z najlepszych, najczęściej dyskutowanych i najbardziej dochodowych produkcji filmowych roku 2009. Akcja „ Kac Vegas w Bangkoku „ rozgrywa się dwa lata po wydarzeniach opowiedzianych w części pierwszej. W tym czasie życie czwórki przyjaciół bardzo się zmieniło (no, prawie wszystkich, bo Alan wciąż mieszka z rodzicami). Doug i Tracy są szczęśliwym małżeństwem i spodziewają się dziecka, Phil po raz kolejny został ojcem, a Stu poznał piękną kobietę, w której się zakochał i którą wkrótce zamierza poślubić. Ponieważ jej rodzice są z Tajlandii, to właśnie tam mają się odbyć ślub i wesele.

d3su8wt

*Zejście II *
Druga część jednego z najbardziej przerażających filmów ostatnich lat. Wielbiciele horroru nie będą zawiedzeni, film zachował wszystko, co najlepsze z pierwszej części, choć jest jeszcze bardziej brutalny i krwawy. Horror uznawany za wyjątkowo wstrząsający, pełen elementów gore i szokujących zdarzeń, które usatysfakcjonują wszystkich fanów gatunku.
"Zejście II ": godz. 22:55 TV Puls

*Nic śmiesznego *
Plejada gwiazd w kultowej komedii o życiu pewnego filmowca. Adaś Miauczyński to pechowiec i nieudacznik, a jego życie to jedno wielkie pasmo nieszczęść, porażek i idiotycznych zbiegów okoliczności. Rodzice woleli, żeby urodził się dziewczynką. Z kolejnych filmów wyrzucano go z hukiem, bo wysadzał w powietrze wychodek albo most. Każda napotkana kobieta okazywała się nie „tą”. „Tfu! Nie spotkało mnie w życiu nic śmiesznego” – podsumowuje swoje życie leżąc w prosektorium. Oto naprawdę... coś śmiesznego!
"Nic śmiesznego": godz. 20:00 Kino Polska

d3su8wt

*Godzilla *
Zapierająca dech w piersiach reaktywacja historii kultowej Godzilli — postaci zrodzonej w wytwórni Toho. Jest to tworzony z rozmachem film przygodowy, który pokazuje walkę najsławniejszego na świecie potwora przeciwko złym stworzeniom, które czerpią siłę z arogancji ludzkości wobec nauki i zagrażają światu.
"Godzilla": godz. 23:50 TVN

d3su8wt

Podziel się opinią

Share
d3su8wt
d3su8wt