Przegląd ORŁÓW 2017: Niezwykła popularność największego festiwalu polskich filmów. Te liczby robią wrażenie

Przegląd Orły 2017 to nie lada gratka dla fanów polskiej kinematografii, w jednym miejscu widzowie mają możliwość zapoznania się z tym, co najciekawsze w polskim kinie. W programie znalazło się 51 tytułów fabularnych i dokumentalnych, które w ciągu 2016 roku były wyświetlane w kinach przez co najmniej 7 dni. Po wieczornych pokazach Przeglądu były zaplanowane 23 spotkania z twórcami filmowymi, z których odbyło się już 16, a jeszcze 7 przed nami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Przegląd ORŁÓW 2017: Niezwykła popularność największego festiwalu polskich filmów. Te liczby robią wrażenie
(East News)

Podczas tych 16 spotkań gośćmi było 50. twórców filmowych: reżyserów, operatorów, kostiumografów, kompozytorów muzyki, producentów i gwiazd filmowych!

Wśród uczestników pojawili się m.in. Wojciech Smarzowski i Piotr Sobociński z "Wołynia", Jana P. Matuszyński i Aleksandra Konieczna z "Ostatniej rodziny", Joanna Kulig i Agata Buzek z "Niewinnych", Weronika Książkiewicz, Ewa Błaszczyk i Piotr Głowacki z "Planety singli", Maciej Pieprzyca oraz aktorzy: Magda Popławska, Michał Żurawski, Mirek Haniszewski z "Jestem mordercą", Arek Jakubik i Filip Pławiak z "Prostej historii o morderstwie", Kuba Czekaj i Agnieszka Podsiadlik z ekipą filmu "Baby bump", czy Piotr Żurawski i Łukasz Grzegorzek z "Kampera".

Fot. Daniel Gnap/East News Warszawa, 21.01.2017,  Przegląd filmow kandydujacych do polskiej nagrody Orly 2017 - Spotkanie z tworcami filmu - Niewinne. East News
Podziel się

Przed widzami jeszcze 7 dni pokazów i spotkań na tegorocznym Przeglądzie Orłów. Udział w spotkaniach potwierdzili m.in. Wojciech Kasperski i Marcin Dorociński z filmu "Na granicy", Tomasz Wasilewski i Magda Cielecka ze "Zjednoczonych stanów miłości", Michał Rosa, reżyser "Szczęścia świata", Karolina Bielawska z głośnym dokumentem "Mów mi Marianna", Ryszard Bugajski z filmem "Zaćma", twórcy filmu "Sprawiedliwy" - Michał Szczerbic i Jacek Petrycki oraz Leszek Gnoiński, reżyser dokumentu "Jarocin. Po co wolność" z jednym z bohaterów, Muńkiem Staszczykiem.

East News
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.