Trwa ładowanie...
Materiał partnera
20-05-2020 16:02

„Psy 3. W imię zasad” w reżyserii i według scenariusza Władysława Pasikowskiego już na płytach DVD i Blu-ray!

PSY 3. W IMIĘ ZASAD to kontynuacja legendarnych filmów Władysława Pasikowskiego PSY i PSY 2: OSTATNIA KREW.

„Psy 3. W imię zasad” w reżyserii i według scenariusza Władysława Pasikowskiego już na płytach DVD i Blu-ray!Źródło: materiały partnera
d3nau5j
d3nau5j

Materiał partnera Kino Świat

Film „Psy 3. W imię zasad” osiągnął spektakularny wynik ponad 1 000 000 widzów w polskich kinach! Długo oczekiwana kontynuacja legendarnej serii Władysława Pasikowskiego w pierwszy weekend od premiery przyciągnęła przed ekrany blisko 400 tysięcy widzów z miejsca wyprzedzając frekwencyjnie pierwszą część cyklu z 1992 roku. Teraz, po zaledwie dwóch tygodniach na ekranach kin, najnowsza część trylogii pobiła kolejny rekord. Film zgromadził więcej widzów niż dwie poprzednie odsłony „Psów” przez cały okres kinowej dystrybucji.

Po latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i „Nowego”. Ich spotkanie zmieni wszystko.

Wydania DVD i Blu-ray wzbogacone są o audiodeskrypcję oraz napisy angielskie. W dodatkach znajdują się zwiastun filmu oraz materiał odkrywający kulisy powstania filmu i wywiady z aktorami.

materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Producentem filmu jest Klaudiusz Frydrych, współtwórca sukcesu świetnie przyjętego przez widzów i krytyków „Jacka Stronga”. Partneruje mu Janusz Dorosiewicz, producent hitu „Psy II: Ostatnia krew”. Koproducentami filmu są Telewizja Polsat Sp. z o.o. , Cyfrowy Polsat S.A oraz Polkomtel Sp. z o.o. Film na podstawie własnego scenariusza reżyseruje Władysław Pasikowski. Autorem zdjęć jest Maciej Lisiecki („Drogówka”). Za montaż odpowiada Jarosław Kamiński („Zimna wojna”, „Jack Strong”), za dźwięk Bartłomiej Bogacki. Scenografię przygotował Wojciech Żogała, kostiumy Małgorzata Braszka. Charakteryzację tworzy Janusz Kaleja. Za postprodukcję obrazu i efekty specjalne odpowiada CHIMNEY POLAND (Zuzanna Hencz, Marcin Drabiński). Kierownictwo nad produkcją filmu objęła Ewa Jastrzębska.

d3nau5j

„Psy 3. W imię zasad” – oficjalny zwiastun

Psy3 #wImieZasad

Obsada: Bogusław Linda („Kroll”, „Psy”, „Powidoki”), Cezary Pazura („Pitbull. Ostatni pies”, „Kiler”, „Psy”), Artur Żmijewski („Czarny Mercedes”, „Mój rower”, „Psy II: Ostatnia krew”), Edward Linde-Lubaszenko („E=mc²”, „Poranek kojota”, „Psy”), Marcin Dorociński („Pitbull. Ostatni pies”, „7 uczuć”, „Róża”), Sebastian Fabijański („Legiony”, „Mowa ptaków”, „Kamerdyner”), Tomasz Schuchardt, („Kurier”, „Cicha noc”, „Karbala”), Jan Frycz („Ślepnąc od świateł”, „Legiony”, „Służby specjalne”), Arkadiusz Jakubik („Kler”, „Jestem mordercą”), Mirosław Baka („Legiony”, „Zabawa zabawa”, „Jack strong”), Jacek Beler („Ślepnąc od świateł”, „Kler”), Wojciech Zieliński („Służby specjalne”, „Chrzest”), Eryk Lubos („Underdog”, „Drogówka”, „Dzień kobiet”), Aleksandra Linda („Totem”, „Diablo. Wyścig o wszystko”), Dominika Kluźniak („Gotowi na wszystko. Exterminator”, „Wkręceni”, „Lejdis”), Dominika Walo (pierwszy raz na dużym ekranie).

materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Materiał partnera Kino Świat

d3nau5j

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3nau5j