Trwa ładowanie...

Putin: Leonardo DiCaprio to prawdziwy mężczyzna

Share
Putin: Leonardo DiCaprio to prawdziwy mężczyznaŹródło: megafon.pl
d1blkrj

Rosyjski premier Władimir Putin nie szczędził komplementów aktorowi *Leonardo DiCaprio, który mimo awarii dwóch samolotów dotarł we wtorek do Petersburga na szczyt poświęcony ochronie tygrysów. Hollywoodzki gwiazdor został nazwany m.in. prawdziwym mężczyzną.*

"Chciałbym podziękować za to, że pan przybył wbrew wszystkim tym przeciwnościom" - oświadczył Putin.

DiCaprio dotarł do Petersburga, mimo że w niedzielę samolot linii Delta, którym leciał z Nowego Jorku do Moskwy, musiał zawrócić z powodu problemów z silnikiem. Aktor zdecydował się następnie na podróż prywatnym samolotem, który we wtorek rano lądował awaryjnie w Helsinkach, ponieważ z powodu wyjątkowo silnego wiatru maszyna musiała uzupełnić zapas paliwa.

d1blkrj

"Ktoś o słabszych nerwach powiedziałby, że po tym wszystkim może nie warto lecieć dalej. Ale pan DiCaprio nie należy do takich osób - u nas o takich mówi się +prawdziwy mężczyzna+" - powiedział rosyjski premier, znany z eksponowania swojej tężyzny fizycznej.

W petersburskim szczycie brali udział przedstawiciele 13 krajów, w których na wolności żyją jeszcze tygrysy. DiCaprio na ratowanie zagrożonych wyginięciem wielkich kotów przekazał milion dolarów.

Szacuje się, że na wolności żyje jeszcze na świecie ok. 3,2 tys. tygrysów. W minionym stuleciu liczba krajów, w których występują te zwierzęta, zmniejszyła się z 25 do 13. Na szczycie w Petersburgu zapowiedziano podjęcie próby podwojenia światowej populacji tygrysów do 2022 roku.

Tygrysy na wolności żyją w Bangladeszu, Bhutanie, Birmie, Kambodży, Chinach, Indiach, Indonezji, Laosie, Malezji, Nepalu, Rosji, Tajlandii i Wietnamie.

d1blkrj

Zobacz także:

**[

10 WSTYDLIWYCH PRZYJEMNOŚCI, KTÓRE KOCHAMY ]( http://film.wp.pl/10-wstydliwych-przyjemnosci-6025278032835713g )

d1blkrj

**[

TAK WYGLĄDA RODZEŃSTWO WIELKICH GWIAZD ]( http://film.wp.pl/supergwiazdy-i-ich-rodzenstwo-6025277585678977g ) * *[

ONE BYŁY NAJSEKSOWNIEJSZE W LATACH 80. I 90. ]( http://film.wp.pl/kobiety-w-ktorych-sie-kochalismy-w-latach-80-i-90-6025277507613825g ) * *[

BOŻENKA Z "KLANU" JAKIEJ NIE ZNACIE! FOTO ]( http://aleseriale.pl/gid,6703,fototemat.html )**

d1blkrj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1blkrj
d1blkrj