Trwa ładowanie...
randka z królową
08-07-2015 00:39

''Randka z królową'': Poznaj Lindsay Lohan rodziny królewskiej [WIDEO]

''Randka z królową'': Poznaj Lindsay Lohan rodziny królewskiej [WIDEO]Źródło: mat. dystrybutora
dxq8fea
dxq8fea

W kinach do obejrzenia komedia „Randka z królową”, w której bliżej poznamy szaloną księżniczkę Małgorzatę, zwaną "Lindsay Lohan rodziny królewskiej". Zobaczymy jak ze swoją siostrą – 19-letnią Elżbietą II odkrywa smak nocnego clubbingu, daje pierwsze „kosze”, łamie obcasy w za wysokich szpilkach i namiętnie całuje.

Plotki głoszą, że Małgorzata, zwana „K2”, księżniczką numer 2, była tak hipnotyzująco piękna, że zostałaby aktorką, gdyby nie to, że urodziła się w rodzinie królewskiej. Życie spłatało jej figla i faktycznie zaczęło przypominać hollywoodzki film. Już jako mała dziewczynka jawiła się jako odważna anarchistka. Potrafiła nagle rzucić lalką w rządowego dostojnika, który akurat odwiedzał Pałac Buckingham.

Jako nastolatka podkręciła show – weszła w rolę hamletowskiej Julii - zakochała się w niewłaściwym mężczyźnie, dużo starszym od siebie i żonatym kapitanie Townsendzie. Zakazana miłość skończyła się nie ślubem, a sześćdziesięcioma papierosami dziennie i setkami imprez na otarcie łez. Małgorzata tańcowała od zmierzchu do świtu tak bardzo, że jako jedyna wśród rodziny dysponowała kluczami do pałacu. Swoimi powrotami nie chciała budzić służby.

Kilka lat później zakochała się po uszy w fotografie – Antonym Armstrongu Jonesie. Doczekali się dwójki dzieci, żyli długo i szczęśliwie…do czasu. Po głośnym rozwodzie (to był pierwszy rozwód w rodzinie królewskiej od 400 lat), Małgorzata zaczęła wchodzić w dziesiątki romansów. Plotki głoszą, że była także w dwuletnim związku z kobietą. W mediach szeptano, że brytyjska służba bezpieczeństwa - MI5 by nie dopuścić do publikacji przechowywanych w banku rozbieranych zdjęć Małgorzaty, sfingowała napad. Jak zauważył The Hollywood Reporter Małgorzata „zapisała się jako Lindsay Lohan rodziny królewskiej”.

mat. dystrybutora

dxq8fea

„Randka z królową” jest inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. W pewną majową noc dwie księżniczki będą bawić się na największej imprezie w historii Londynu i zrobią wszystko, czego zabrania dworska etykieta. Po cichu wymykają się z oficjalnego przyjęcia w hotelu Ritz w Londynie. Podekscytowane ruszają w miasto. Kiedy Małgorzata znika w tłumie wraz z grupą świętujących kapitanów marynarki, Elżbieta wpada (dosłownie!) w ramiona młodego lotnika – Jacka. Zderzenie odmiennych światów tej nietypowej pary doprowadza do serii zabawnych pomyłek. Szczególnie, że Jack nie wie kim jest Elżbieta, ona zaś nie zna jego tajemnicy.

dxq8fea
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dxq8fea