Trwa ładowanie...
Aktualności

"Rechotek": Urocza animacja od piątku w naszych kinach

Share
"Rechotek": Urocza animacja od piątku w naszych kinach
Źródło: East news
d1atwsz

*"Rechotek" jest żabą, która przeżywa kryzys tożsamości – nie lubi skakać i nie znosi niczego, co wiąże się z wodą. Wraz ze swoim najlepszym przyjacielem – latającą wiewiórką – wyrusza na wyprawę przez amazońską dżunglę w poszukiwaniu swego miejsca na ziemi. Zobacz co o pełnej humoru animacji mówią jej twórcy.*

Kłopoty zaczną się, gdy Rechotek uwierzy, że jest zaklętym w żabę ludzkim księciem i za wszelką cenę postanowi znaleźć księżniczkę, która odczaruje go pocałunkiem. Tylko jak tu w dżungli znaleźć księżniczkę?

W roli Rechotka zarechotał Wojciech Mecwaldowski. Wśród użyczających bohaterom swoich głosów nie zabrakło gwiazd telewizji - Tomasza Kammela i Marzeny Rogalskiej.

d1atwsz

Dla Tomasza Kammela rola w „Rechotku” to dubbingowy debiut. - To było szalenie trudne, ale jednocześnie bardzo zabawne zadanie – powiedział prezenter. Marzena jest wspaniałą hipopotamią żoną, byłem jej całkowicie oddany – śmiał się Kammel.

Marzena Rogalska z dubbingiem jest już prawie na „ty”. - Uwielbiam się bawić głosem. Rola hipopotamicy JoJo była wspaniałym wyzwaniem. Ona jest taka dominująca! – powiedziała Rogalska. - Ja i Tomek jesteśmy idealnie dobraną parą – dodała.

"Rechotek" od dzisiaj w kinach.

d1atwsz

Podziel się opinią

Share
d1atwsz
d1atwsz