Trwa ładowanie...
d3rraoi
Aktualności

Renata Beger u Majewskiego na własną odpowiedzialność

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Szymon Majewski
Szymon Majewski (AKPA)
d3rraoi

Sejmowa komisja etyki nie poskarży się marszałkowi Sejmu Ludwikowi Dornowi na posłankę Renatę Beger za jej występ w kwietniowym programie "Szymon Majewski Show" w TVN.

Posłowie w skardze do marszałka pisali:

"Pani poseł Beger (...) w programie Szymon Majewski Show w telewizji TVN kolejny raz wystąpiła w sposób poniżający godność posła na Sejm. Program ten ma za zadanie ośmieszyć i kompromitować na oczach widzów instytucje państwa w tym Sejm RP.

d3rraoi

Udział w takim programie posła na Sejm RP uwiarygodnia ten prymitywny program prymitywnej telewizji."

Jak tłumaczył PAP szef komisji Leszek Murzyn (LPR), komisja poprosiła dwóch posłów spośród podpisanych pod wnioskiem o uzasadnienie i przedstawienie materiałów, na podstawie których komisja mogłaby zobaczyć i ocenić jak posłanka Beger zachowywała się w programie.

"- Nie dysponowaliśmy materiałem, a posłowie nie pojawili się na posiedzeniu. W takim przypadku nie pozostawało nam nic innego niż oddalić ten wniosek" - dodał.

L. Murzyn nie chciał zdradzić tożsamości wnioskodawców ani posłów, którzy mieli uzasadniać wniosek tłumacząc, że posiedzenie komisji było zamknięte.

"- To była grupa posłów z różnych klubów" - odparł tylko.

Beger wystąpiła w "Rozmowach w Tłoku" - części "Szymon Majewski Show", w której aktorzy parodiują znane postacie w tym polityków.

d3rraoi

Podziel się opinią

Share
d3rraoi
d3rraoi