Trwa ładowanie...

Renata Beger u Majewskiego na własną odpowiedzialność

Share
Renata Beger u Majewskiego na własną odpowiedzialność
Źródło: AKPA
d2drooq

Sejmowa komisja etyki nie poskarży się marszałkowi Sejmu Ludwikowi Dornowi na posłankę Renatę Beger za jej występ w kwietniowym programie "Szymon Majewski Show" w TVN.

Posłowie w skardze do marszałka pisali:

d2drooq

"Pani poseł Beger (...) w programie Szymon Majewski Show w telewizji TVN kolejny raz wystąpiła w sposób poniżający godność posła na Sejm. Program ten ma za zadanie ośmieszyć i kompromitować na oczach widzów instytucje państwa w tym Sejm RP.

Udział w takim programie posła na Sejm RP uwiarygodnia ten prymitywny program prymitywnej telewizji."

Jak tłumaczył PAP szef komisji Leszek Murzyn (LPR), komisja poprosiła dwóch posłów spośród podpisanych pod wnioskiem o uzasadnienie i przedstawienie materiałów, na podstawie których komisja mogłaby zobaczyć i ocenić jak posłanka Beger zachowywała się w programie.

"- Nie dysponowaliśmy materiałem, a posłowie nie pojawili się na posiedzeniu. W takim przypadku nie pozostawało nam nic innego niż oddalić ten wniosek" - dodał.

L. Murzyn nie chciał zdradzić tożsamości wnioskodawców ani posłów, którzy mieli uzasadniać wniosek tłumacząc, że posiedzenie komisji było zamknięte.

"- To była grupa posłów z różnych klubów" - odparł tylko.

Beger wystąpiła w "Rozmowach w Tłoku" - części "Szymon Majewski Show", w której aktorzy parodiują znane postacie w tym polityków.

d2drooq

Podziel się opinią

Share
d2drooq
d2drooq