Trwa ładowanie...
d26nkos

Replicas

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
d26nkos
Youtube.com - stopklatki
Źródło: Youtube.com - stopklatki

"Replicas" to amerykański thriller science-fiction wyreżyserowany przez Tanyę Wexler i Jeffreya Nachmanoffa. W roli głównej wystąpił Keanu Reeves.

Replicas – opis fabuły

Akcja thrillera "Replicas" rozgrywa się w przyszłości. Will Foster jest szczęśliwym mężem i ojcem. Pracuje w laboratorium. Kiedy jego rodzina ginie w wypadku samochodowym, Will postanawia zrobić ich repliki. Nie zdaje sobie jednak sprawy, czym to grozi.

Film science-fiction "Replicas" to nie tylko propozycja dla osób, które uwielbiają Keanu Reevsa, ale również wszystkich miłośników science-fiction.

Replicas – ciekawostki

  • Pierwszym reżyserem filmu "Replicas" jest Jeffrey Nachmanoff, który stanął za kamerą takich produkcji jak "Zdrajca" (2006) czy "Billy Smoke" (2016). Ponadto brał udział przy kręceniu serialu "Homeland". Drugą reżyserką jest Tanya Wexler, której najbardziej znany film to "Histeria – romantyczna historia wibratora" (2011);
  • Oficjalna premiera filmu "Replicas" odbyła się na Międzynarodowym Festiwalu w Toronto. Po festiwalu prawa do dystrybucji zostały wykupione przez spółkę Entertainment Studio za 4 miliony dolarów;
  • Do roli Willa Fostera był rozważany David Strathaim;
  • Zdjęcia do filmu "Replicas" rozpoczęły się w sierpniu 2016 roku w Puerto Rico;
  • W filmie można usłyszeć piosenkę "I will live forever" wykonywaną przez Ricka Garcię i Lielę Avilę.
Replicas
Tytuł oryginalny

Replicas

Gatunek

Thriller, Sci-Fi

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2017

Data światowej premiery

24.08.2018

Reżyser
Operator
Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d26nkos
d26nkos
d26nkos