Trwa ładowanie...
d16u8tc

Rhythm Section, The

Najnowsze informacje
2.0
(1 głos)
Oceń:
"The Rhythm Section" to brytyjsko-amerykański thriller w reżyserii Reed Morano. Produkcja powstała na podstawie powieści o tym samym tytule, której autorem jest Mark Burnell. Jest on jednocześnie autorem scenariusza. Obraz opowiada historię Stephanie Patrick, która próbuje wyjaśnić okoliczności tragicznej katastrofy samolotu, w której zginęła jej rodzina. W filmie wystąpili między innymi Blake Lively, Jude law, Max Casella, Daniel Mays i Richard Brake.
d16u8tc
3

The Rhythm Section - opis fabuły

Fabuła filmu "The Rhythm Section" opowiada historię Stephanie Patrick, czyli kobiety, która stara się wyjaśnić okoliczności tragicznej katastrofy samolotu, w której zginęła jej rodzina. Sytuacja jest o tyle szczególna, że ona sama również miała być na pokładzie w trakcie wypadku. Wkrótce kobieta odkrywa, że katastrofa nie była zwykłym wypadkiem. Te okoliczności skłaniają ją do wyruszenia na misję w celu odkrycia osób odpowiedzialnych za śmierć jej bliskich. Czy osiągnie zamierzony cel i pozna tożsamość zabójcy swojej rodziny?

The Rhythm Section - obsada, bohaterowie

Główną bohaterką filmu "The Rhythm Section" jest Stephanie Patrick, w której rolę wciela się Blake Lively. W produkcji występuje również Jude Law, jednak jego postać pozostaje owiana tajemnicą. Oprócz nich w obsadzie filmu "The Rhythm Section" pojawiają się Max Casella, Daniel Mays, Richard Brake i Raza Jaffrey, którzy wystąpili w produkcji odpowiednio jako Leon Giler, Dean West, Lehmans i Proctor. Na planie produkcji pracował też Tawfeek Barhom, który wcielił się w postać Reza, a także do obsady dołączył Sterling K. Brown. W obrazie pojawiają się też bohaterowie trzecioplanowi.

The Rhythm Section - scenariusz, reżyseria

Reżyserem filmu "The Rhythm Section" jest Reed Morano, które pełniła tę funkcję także przy okazji seriali "Opowieść podręcznej", "Halt and Catch Fire" oraz "Billions". Za scenariusz odpowiada z kolei Mark Burnell, który jest jednocześnie autorem powieści o tym samym tytule i to na jej podstawie powstał film. Muzyka z filmu "The Rhythm Section" to dzieło Jongnica Bontempsa, natomiast za kinematografię i edycję odpowiadali Sean Bobbitt i Melanie Oliver. Wytwórnie zaangażowane w produkcję to Eon Productions, Global Road Entertainment oraz IM Global.

The Rhythm Section - produkcja

W sierpniu 2017 roku ogłoszono, że Paramount Pictures nabył prawa do zrealizowania filmu. Jego budżet określono na około 50 milionów dolarów, a za produkcję odpowiadać ma firma EON Productions, czyli wytwórnia zajmująca się między innymi kolejnymi częściami filmów o przygodach Jamesa Bonda. Zdjęcia do filmu "The Rhythm Section" rozpoczęły się w grudniu 2017 roku i miały miejsce w Dublinie. W międzyczasie Blake Lively została ranna na planie produkcji, dlatego wznowiono zdjęcia dopiero w czerwcu kolejnego roku. W lecie 2018 roku do obsady produkcji dołączył Sterling K. Brown. W lipcu 2018 roku kręcono sceny z Blake Lively i Judem Law w Almerii w południowo-wschodniej Hiszpanii.

The Rhythm Section - premiera

Premiera filmu "The Rhythm Section" zaplanowana jest na 22 listopada 2019 roku. Pierwotnie produkcja miała trafić do kin 22 lutego 2019 roku, jednak została przesunięta o kilka miesięcy, prawdopodobnie z powodu wypadku Blake Lively na planie. Polska premiera filmu "The Rhythm Section" będzie mieć miejsce na przełomie 2019 i 2020 roku. Za dystrybucję obrazu odpowiada wytwórnia Paramount Pictures.

Rhythm Section, The
Tytuł oryginalny

The Rhythm Section

Gatunek

thriller, akcji

Kraj produkcji

Wielka Brytania

Rok produkcji

2019

Data światowej premiery

22.11.2019

Reżyser
Obsada

Podziel się opinią

3

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d16u8tc
d16u8tc
d16u8tc