Trwa ładowanie...

Richardson z tancerzem. Co ich łączy?

Share
Richardson z tancerzem. Co ich łączy?
Źródło: fotoip.pl
d20ydyi

[

]( http://www.efakt.pl )
Jak się okazuje, tylko wspólny taniec i... zakupy. Monika Richardson zabrała na nie byłego partnera z "Tańca z gwiazdami".

d20ydyi

Monika Richardson (38 l.) nawet na zakupy zabiera Krzysztofa Hulboja (30 l.), swojego byłego partnera z „Tańca z gwiazdami”. I, co najważniejsze, świetnie się czuje w jego towarzystwie.

Choć po IX edycji show TVN, która odbyła się na wiosnę, pozostało już tylko blade wspomnienie, Monika wciąż w sercu nosi pląsy, wygibasy i inne figury, które trenowała z Krzysztofem. Tancerz był jej przewodnikiem przez dobrych kilka odcinków programu. To dzięki niemu prezenterka na nowo odkryła swoją kobiecość.

Przyjaźń, która wtedy się narodziła między nimi, teraz procentuje. Dziennikarka, która właśnie odzyskała pracę w TVP, ze spokojem mogła zabrać się za świąteczne sprawunki. Spotkaliśmy ją w jednym z warszawskich sklepów w przedświąteczny weekend. A że zakupy w samotności do przyjemnych nie należą, u boku Moniki znów pojawił się tancerz.

To sprytne posunięcie, bo prezenterka może od razu sprawdzić, jak leży nowa koszula albo bokserki. Oczywiście szykowane pod choinkę dla swojego męża. Krzysztof dzielnie partnerował Monice w gąszczu przepełnionych ludźmi butików. Tu doradził, tam zdecydowanie skrytykował wybór prezentu, a roześmiana prezenterka dziękowała mu ciepłymi gestami. Tak, ci dwoje świetnie się dogadują!

Polecamy w wydaniu internetowym efakt.pl:

Szyc nie chce być z Kają w wigilię!

d20ydyi
d20ydyi
d20ydyi