Trwa ładowanie...
d4f0itn
Megafon.pl
Aktualności

Ruszają zdjęcia do filmu ''Obcy: Przymierze''. Zobacz, kto pojawił się na planie

W ostatnim czasie zobaczyliśmy fotki obsady filmu "Predator" i niezatytułowanego dzieła o przygodach Hana Solo. Twórcy obrazu "Alien: Covenant" najwyraźniej nie chcieli być gorsi.
Share
Michael Fassbender fot. Imperial - Cinepix
Michael Fassbender fot. Imperial - CinepixŹródło: Megafon.pl Materiały Prasowe
d4f0itn

Na Twittrze produkcji będącej sequelem "Prometusza" pojawiła się fotografia przedstawiająca aktorów zaangażowanych w projekt, w tym Jamesa Franco, którego udział w ten sposób został oficjalnie potwierdzony.

Poza Franco na planie znaleźli się Michael Fassbender, Katherine Waterston, Danny McBride, Billy Crudup, Demián Bichir, Carmen Ejogo, Jussie Smollett, Amy Seimetz, Callie Hernandez, Nathaniel Dean, Alexander England i Benjamin Rigby.

Przypomnijmy, że "Alien: Covenant" ma bezpośrednio nawiązywać do filmu "Obcy" z 1979 roku. Załoga statku Covenant odkrywa, że to, co miało być rajem okazuje się mrocznym, niebezpiecznym światem, którego jedynym mieszkańcem jest podstępny android David (Michael Fassbender). Noomi Rapace ponownie wcieli się w postać Elizabeth Shaw, którą portretowała w "Prometeuszu".

Scenariusz napisali Jack Paglen i Michael Green. Za kamerą staje Ridley Scott. Premiera została wyznaczona na maj 2017 roku.

d4f0itn

Podziel się opinią

Share
d4f0itn
d4f0itn