Trwa ładowanie...

Schwarzenegger powraca do współpracy z Cameronem?

Share
Schwarzenegger powraca do współpracy z Cameronem?
d2iibr2

Występ Arnolda Schwarzeneggera w „Terminatorze IV” już od dosyć dawna stoi pod bardzo dużym, żeby nie powiedzieć wielkim, znakiem zapytania. Aktor poświęcił się ostatnio bez reszty karierze politycznej i jakby zupełnie zapomniał o kochającej go rzeszy kinowych fanów. Wydawało się że gwoździem do trumny w kwestii aktorskich występów Arnolda stała się jego niedawna, druga z kolei wygrana w wyborach na gubernatora Kalifornii. Oto jednak pojawiło się światełko w tunelu…

Jak podaje serwis Moviehole istnieje spora szansa że Arnold Schwarzenegger znów wieli się w cyborga, nie chodzi jednak o serię Terminator. Jamesa Camerona (reżyser dwóch pierwszych Terminatorów), zaproponował aktorowi udział w swoim najnowszym projekcie, opartym ma popularnym anime „Battle Angel”.

"Battle Angel – Alita” to futurystyczna opowieść autorstwa Yukito Kishiro. Bohaterką tej dziejącej się w Mieście Złomu opowieści jest ponownie złożona w całość Alita, filigranowa dziewczyna Cyborg. Maszyna cierpi na amnezję lecz szybko odkrywa w sobie nieprawdopodobne zdolności bojowe – umiejętności które w niebezpiecznej przyszłości są na wagę złota. W filmie Schwarzenegger najprawdopodobniej zagra innego cyborga – potężnego „Ido”.

Film będzie powstawał w technice 3-D a jego budżet wyniesie 200 milionów dolarów.

d2iibr2

Podziel się opinią

Share
d2iibr2
d2iibr2