Trwa ładowanie...
d373wer
07-03-2007 17:58

Serial „Prawo miasta” to wielowątkowa opowieść sensacyjno-kryminalna.

d373wer
d373wer

W tajemniczych okolicznościach ginie Andrzej Sarnecki (Bogusław Linda)
- były policjant i właściciel agencji ochrony JAGA. Prowadzący śledztwo przyjaciel rodziny Sarneckich - komisarz Bogdan (Krzysztof Pieczyński)
bada, czy Andrzej sam targnął się na życie, czy może ktoś mu w tym pomógł?

Własne dochodzenie w tej sprawie prowadzi też Marek Henzel (Paweł Wilczak)
z wydziału spraw wewnętrznych.

Tymczasem o stracie ojca dowiaduje się córka Jaga (Weronika Książkiewicz). Dziewczyna jest pięcioboistką i właśnie przygotowuje się do Olimpiady. Tragiczna wiadomość przychodzi w złym momencie.

Związek z Pawłem jej partnerem i trenerem - właśnie dobiegł końca… Paweł jest wściekły, że Jaga straci szansę na Olimpiadę.

d373wer

Jaga postanawia wyjaśnić tajemnicę śmierci ojca. Wersja o samobójstwie nie potwierdza się. Dziewczyna próbuje dociec prawdy. Jednak za każdym razem, kiedy wydaje się, że jest bliska wyjaśnienia zagadki, okazuje się, że się myliła. Powoli odkrywa prawdę o swoim ojcu, który był inny, niż sądziła.

Wyobrażenia Jagi wyniesione ze sportu ulegają zmianie: życie rządzi się innymi regułami i żeby w nim wygrywać, trzeba posiąść zupełnie inne niż w sporcie umiejętności.

Niestety okazuje się, że Marek – jedyny mężczyzna, któremu zaufała, również ma tajemnice… Jaga nie wie już komu wierzyć. Osób podejrzanych o zamordowanie jej ojca przybywa.

Prawda o życiu Andrzeja Sarneckiego i jego śmierci okazuje się całkowicie zaskakująca.

d373wer
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d373wer