Trwa ładowanie...
d2cfkza
Aktualności

"Sicario" walczy o złoto

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Sicario" walczy o złoto
(East news)
d2cfkza

Znakomicie zrealizowany, trzymający w nieustannym napięciu, a miejscami szokujący thriller twórcy *"Labiryntu" stanie do walki o Złotą Palmę wraz z 16 innymi produkcjami podczas 68. Festiwalu Filmowego w Cannes.*

Produkcja kręcona w Meksyku i Stanach Zjednoczonych opowiada historię agentki, wrzuconej w sam środek skomplikowanych zależności między prawem a bezprawiem. Na ekranie zobaczymy między innymi Emily Blunt, Benicio Del Toro, Jona Brenthala i Josha Brolina, za kamerą stanie Denis Villeneuve.

Tegoroczny festiwal canneński odbędzie się między 13 a 24 maja.

"Sicario": Młoda agentka CIA Kate Macy przyłącza się do supertajnej akcji CIA mającej na celu pojmanie szefa wielkiego meksykańskiego kartelu narkotykowego. Macy stopniowo poznaje szczegóły operacji, która często ociera się o granicę prawa i moralności, prowadząc do najgłębszych czeluści przestępczego piekła. Przewodnikiem po jego kolejnych kręgach będzie dla Macy tajemniczy współpracownik CIA o meksykańskim pochodzeniu, zwany „konsultantem”, który jak się okaże ma dla całej akcji kluczowe znaczenie. Jego prawdziwa tożsamość będzie dla Macy największym szokiem.

d2cfkza

Podziel się opinią

Share

d2cfkza

d2cfkza