Trwa ładowanie...
dokizbp
Aktualności

“Smoleńsk”: Beata Fido z kolejną posadą. Tym razem w TVP

Niedawno informowaliśmy, że Beata Fido, odtwórczyni głównej roli dziennikarki Niny w filmie „Smoleńsk”, została asystentką europosła PIS Karola Karskiego. Teraz dowiadujemy się, że aktorka zdobyła kolejną posadę. Tym razem w Telewizji Polskiej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
“Smoleńsk”: Beata Fido z kolejną posadą. Tym razem w TVP
(Materiały prasowe)
dokizbp

Beata Fido została zatrudniona jako główny specjalista w sekretariacie gabinetu prezesa i członków zarządu TVP. Informację potwierdziliśmy w Biurze Rzecznika TVP. Co dokładnie będzie robić Beata Fido na tym stanowisku i jak pogodzi ją z pracą u posła Karola Karskiego, na te pytania rzecznik nie chciał odpowiedzieć.

dokizbp

Z kolei Karski, zapytany o jej obowiązki, odpowiedział w zawoalowany sposób: – Pani Beata doradza mi w sprawach wizerunkowych, dba też o moje kontakty ze środowiskiem artystycznym. Jestem dumny, że zagrała w „Smoleńsku”. Była doskonała – powiedział „Newsweekowi” europoseł.

Fido zagrała w „Smoleńsku” główną rolę dziennikarki stacji TVM-Sat, która prowadzi śledztwo w sprawie katastrofy rządowego samolotu. Wcześniej grała drugoplanowe role w telenowelach "Klan”, "Barwy szczęścia”, "Rodzinka.pl”, "Ojciec Mateusz”, "M jak Miłość” i innych.

Jej rola była krytykowana przez większość dziennikarzy. Nasz recenzent Łukasz Knap napisał, że rola Fido była „gwoździem do trumny” filmu Antoniego Krauzego.

“Smoleńsk” obejrzało w miniony weekend 108 tys. widzów. W kontekście olbrzymich kontrowersji i rozgłosu to wynik dużo niższy od oczekiwanego. Numer jeden wśród najchętniej oglądanych premier to "Pięćdziesiąt twarzy Greya" (834 tys. widzów), na drugim miejscu jest "Shrek Trzeci" (793 tys. widzów), na trzecim "Hobbit: Bitwa pięciu armii" (693 tys.widzów).

dokizbp

Podziel się opinią

Share

dokizbp

dokizbp