Trwa ładowanie...
Materiał partnera
20-05-2020 16:31

„Śnieżka i Fantastyczna Siódemka” już na płytach DVD!

Kompletnie zaskakująca, nieprzewidywalna i czarująca humorem nowa wersja ulubionej bajki wszystkich pokoleń o Królewnie Śnieżce i siedmiu krasnoludkach. Przygotujcie się na przewrotną przygodę z wielkim przesłaniem o tym, że prawdziwe piękno tkwi w nas samych i nie jest tym czym wydaje się na pierwszy rzut oka. Komedia o pięknie bez kompleksów i bohaterstwie już na płytach DVD!

„Śnieżka i Fantastyczna Siódemka” już na płytach DVD!Źródło: materiały partnera
d1fe3uj
d1fe3uj

Materiał partnera Kino Świat

Pamiętacie jak wygląda Królewna Śnieżka? To teraz o niej zapomnijcie, bo w tej bajce na początku wygląda nieco… inaczej. Jest po prostu troszeczkę niższa i okrąglejsza niż zazwyczaj. Jednak, kiedy przypadkowo w jej ręce wpada para magicznych pantofelków, za ich sprawą dziewczyna zmienia się nie do poznania i przybiera postać klasycznej królewny, jaką dobrze znacie. Wkrótce poznaje zawadiacką bandę siedmiu krasnoludków. Ona jeszcze tego nie wie – ale każdy z miniaturowych dżentelmenów to tak naprawdę książę, na którego rzucono podstępny czar. Jeżeli któryś z nich chce odzyskać dawną postać przystojnego młodzieńca, musi zostać pocałowany przez najpiękniejszą kobietę na świecie. Kiedy w życiu siedmiu krasnoludków pojawia się pełna uroku Śnieżka w czerwonych pantofelkach, każdy zaczyna zabiegać o jej względy i obowiązkowego całusa. Jednak czyha na nich ogromne niebezpieczeństwo. Oto zła macocha królewny za pomocą czarów pragnie odzyskać swoją młodość. Skrywającą swój sekret Śnieżkę i wymyślające coraz to nowe zaloty krasnoludki czeka wielka przygoda. Wkrótce wszyscy przekonają się, że prawdziwe piękno to rzecz bezwzględna, jeśli patrzy się sercem!

materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Piękna królewna ma złą macochę, która czyha na jej życie. Są przystojni rycerze, jest zatrute jabłko, a na koniec klasyczny happy end. Brzmi znajomo? Nie tym razem! W tej bajce wszystko jest na odwrót! Jednak istnieje rzecz, która musiała pozostać bez zmian, bo czym jest opowieść o księżniczce bez… piosenki? Piosenkę do filmu „Pozory mylą, a w każdym tkwi to piękne coś” wykonuje Julia Kamińska.

Julia Kamińska w piosence do filmu „Śnieżka i Fantastyczna Siódemka”

Jednym z twórców tej animowanej komedii jest Jin Kim – specjalista mający na swoim koncie pracę przy superprodukcjach: „Wielka szóstka”, „Zwierzogród”, „Zaplątani” czy „Kraina Lodu II”, a oprawą muzyczną zajął się Geoff Zanelli – autor ścieżki dźwiękowej do widowiska „Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara”. W polskiej wersji językowej filmu, w roli Śnieżki usłyszymy Julię Kamińską („Zaplątani”, „Zwierzogród”), o jej magiczny pocałunek będą zabiegać niezwykle przystojni, ale niestety również bardzo zaczarowani młodzieńcy, którym głosów użyczyli: Antek Królikowski („Balerina”) i Adam Zdrójkowski („Sing”), a w roli złej czarownicy wystąpiła Anna Guzik („Krudowie”).

materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Gatunek: komedia/ animowany/ przygodowy
Produkcja: Korea Południowa 2019
Reżyseria: Sung-ho Hong, Moo-Hyun Jang, Young Sik Uhm
Scenariusz: Sung-ho Hong, WoongSub Ahn, WooChul Jung, ChangWon Kim, WooSuk Yang
Obsada polskiej wersji językowej: Julia Kamińska („Jak wytresować smoka 3”, „Zwierzogród”, „Zaplątani”), Antek Królikowski („Balerina”, „Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę”), Adam Zdrójkowski („Sing”, „Manu. Bądź sobą!”), Anna Guzik („Balerina”, „Krudowie”)

d1fe3uj

„Śnieżka i Fantastyczna Siódemka” – oficjalny zwiastun

Materiał partnera Kino Świat

d1fe3uj

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1fe3uj