Trwa ładowanie...
d3paig0

„Śnieżka i Fantastyczna Siódemka” już na płytach DVD!

Kompletnie zaskakująca, nieprzewidywalna i czarująca humorem nowa wersja ulubionej bajki wszystkich pokoleń o Królewnie Śnieżce i siedmiu krasnoludkach. Przygotujcie się na przewrotną przygodę z wielkim przesłaniem o tym, że prawdziwe piękno tkwi w nas samych i nie jest tym czym wydaje się na pierwszy rzut oka. Komedia o pięknie bez kompleksów i bohaterstwie już na płytach DVD!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
„Śnieżka i Fantastyczna Siódemka” już na płytach DVD!
(materiały partnera)
d3paig0

Materiał partnera Kino Świat

Pamiętacie jak wygląda Królewna Śnieżka? To teraz o niej zapomnijcie, bo w tej bajce na początku wygląda nieco… inaczej. Jest po prostu troszeczkę niższa i okrąglejsza niż zazwyczaj. Jednak, kiedy przypadkowo w jej ręce wpada para magicznych pantofelków, za ich sprawą dziewczyna zmienia się nie do poznania i przybiera postać klasycznej królewny, jaką dobrze znacie. Wkrótce poznaje zawadiacką bandę siedmiu krasnoludków. Ona jeszcze tego nie wie – ale każdy z miniaturowych dżentelmenów to tak naprawdę książę, na którego rzucono podstępny czar. Jeżeli któryś z nich chce odzyskać dawną postać przystojnego młodzieńca, musi zostać pocałowany przez najpiękniejszą kobietę na świecie. Kiedy w życiu siedmiu krasnoludków pojawia się pełna uroku Śnieżka w czerwonych pantofelkach, każdy zaczyna zabiegać o jej względy i obowiązkowego całusa. Jednak czyha na nich ogromne niebezpieczeństwo. Oto zła macocha królewny za pomocą czarów pragnie odzyskać swoją młodość. Skrywającą swój sekret Śnieżkę i wymyślające coraz to nowe zaloty krasnoludki czeka wielka przygoda. Wkrótce wszyscy przekonają się, że prawdziwe piękno to rzecz bezwzględna, jeśli patrzy się sercem!

materiały partnera

Piękna królewna ma złą macochę, która czyha na jej życie. Są przystojni rycerze, jest zatrute jabłko, a na koniec klasyczny happy end. Brzmi znajomo? Nie tym razem! W tej bajce wszystko jest na odwrót! Jednak istnieje rzecz, która musiała pozostać bez zmian, bo czym jest opowieść o księżniczce bez… piosenki? Piosenkę do filmu „Pozory mylą, a w każdym tkwi to piękne coś” wykonuje Julia Kamińska.

d3paig0

Julia Kamińska w piosence do filmu „Śnieżka i Fantastyczna Siódemka”

Jednym z twórców tej animowanej komedii jest Jin Kim – specjalista mający na swoim koncie pracę przy superprodukcjach: „Wielka szóstka”, „Zwierzogród”, „Zaplątani” czy „Kraina Lodu II”, a oprawą muzyczną zajął się Geoff Zanelli – autor ścieżki dźwiękowej do widowiska „Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara”. W polskiej wersji językowej filmu, w roli Śnieżki usłyszymy Julię Kamińską („Zaplątani”, „Zwierzogród”), o jej magiczny pocałunek będą zabiegać niezwykle przystojni, ale niestety również bardzo zaczarowani młodzieńcy, którym głosów użyczyli: Antek Królikowski („Balerina”) i Adam Zdrójkowski („Sing”), a w roli złej czarownicy wystąpiła Anna Guzik („Krudowie”).

materiały partnera

Gatunek: komedia/ animowany/ przygodowy
Produkcja: Korea Południowa 2019
Reżyseria: Sung-ho Hong, Moo-Hyun Jang, Young Sik Uhm
Scenariusz: Sung-ho Hong, WoongSub Ahn, WooChul Jung, ChangWon Kim, WooSuk Yang
Obsada polskiej wersji językowej: Julia Kamińska („Jak wytresować smoka 3”, „Zwierzogród”, „Zaplątani”), Antek Królikowski („Balerina”, „Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę”), Adam Zdrójkowski („Sing”, „Manu. Bądź sobą!”), Anna Guzik („Balerina”, „Krudowie”)

„Śnieżka i Fantastyczna Siódemka” – oficjalny zwiastun

Materiał partnera Kino Świat

d3paig0

Podziel się opinią

Share

d3paig0

d3paig0