Trwa ładowanie...

"Spider-Man 3" najbardziej imponujący spośród trzech części

Share
"Spider-Man 3" najbardziej imponujący spośród trzech części
Źródło: UIP/ fot. "Wróg u bram"
d2wh91d

Twórcy "Spider-Mana 3" orzekli, że jest niewątpliwie najbardziej imponującą produkcją spośród wszystkich trzech części. Przekonaj się sam, jak wyglądała praca na planie tej produkcji.

Doskonale dopracowano każdy szczegół. Jednym z elementów, dzięki któremu filmowcy mogli się wznieść na wyżyny kunsztu, był fakt, iż wielu członków ekipy już pracowało przy wcześniejszych produkcjach.

d2wh91d

George Stevens, który zaprojektował i skonstruował wszystkie pajęczyny w "Spider-Manie 2", ponownie stał się za to odpowiedzialny w trzeciej części.

Na potrzeby pamiętnej sceny, w której Peter i Mary Jane spędzają romantyczny wieczór w olbrzymiej pajęczynie rozpiętej pod gwiazdami, Stevens skonstruował pajęczynę o wymiarach – 8 m x 10 m.

Zobacz, jak wyglądała praca nad przygotowaniem filmowej pajęczynyZobacz, jak wyglądała praca nad przygotowaniem filmowej pajęczyny

„- Wliczając w to przygotowania, pracowaliśmy nad tą pajęczyną przez dwa miesiące,” - mówi Stevens.

d2wh91d

Najwięcej emocji budziło skonstruowanie kostiumów bohaterów. Aby wiarygodnie oddać fizjonomię Sandmana graficy komputerowi stworzyli specjalny program komputerowy, który umożliwił pracę nad każdym z milionów ziarenek piasku, które składały się na strój bohatera.

Wytrwałość i precyzja, z jaką opracowywano efekty specjalne "Spider - Mana 3""Spider - Mana 3" niewątpliwie zasługuje na podziw.

Wirtualna Polska ma wyłączność na materiały, w których możecie prześledzić, z jakim zaangażowaniem pracowano nad kolejną częścią filmu.

Można w nich zobaczyć, jak opracowywano gadżety i rekwizytygadżety i rekwizyty, które potem oglądamy na ekranie.

Można też prześledzić, jak powstawał kostium Spider - Manakostium Spider - Mana. Klip ukazuje bowiem wszystkie etapy, które przechodził kostium, zanim włożył go Tobey Maguire.

W jednym z materiałów twórcy opisują tworzenie finałowej scenyfinałowej sceny, najbardziej spektakularnej i zapierającej dech w piersiach.

Zobacz wszystkie fragmenty ukazujące pracę nad "Spider-Manem"Zobacz wszystkie fragmenty ukazujące pracę nad "Spider-Manem"

Spider-Man 3 w kinach od 4 maja pod patronatem medialnym Wirtualnej Polski.

d2wh91d

Podziel się opinią

Share
d2wh91d
d2wh91d