Trwa ładowanie...
02-10-2006 16:38

'Spider-Man III' słaby? To plotki!

'Spider-Man III' słaby? To plotki!
d4f2sj9

Kirsten Dunst zaprzeczyła doniesieniom, według których została ponownie wezwana na plan zdjęciowy trzeciej części przygód Człowieka Pająka, w związku z fatalnymi recenzjami, jakie filmowi wystawili widzowie uczestniczący w próbnych pokazach.

Publiczność nie wyszła zachwycona z pokazu, podkreślając, że w obrazie Sama Raimi'ego wyraźnie brakuje akcji. W związku z tym, ekipa filmowa miała przystąpić do ponownej pracy nad obrazem.

Na plan podobno wezwano Tobeya Maguire'a, Kirsten Dunst i Jamesa Franco. - Prawdopodobnie w przyszłym miesiącu będę brał udział w nowych zdjęciach do "Spider-Mana 3" - miał powiedzieć Franco, który w filmie wciela się w postać Harry'ego Osborna i Hobgoblina. *Zobacz pierwsze zdjęcia ze Spider-Mana 3Zobacz pierwsze zdjęcia ze Spider-Mana 3* Dunst jednak wyznała, że nie brała udziału w nowych zdjęciach i od czasu zakończenia pracy nie była zaangażowana w żadne poprawki.

"- Wydaje mi się, że zostały tylko kwestie związane z efektami specjalnymi" - powiedziała aktorka, odtwarzająca Mary Jane Watson. "- Nic poważnego".

Premiera "Spider-Man 3" planowana jest na 4 maja 2007 roku, natomiast 5 stycznia do polskich kin wejdzie inny obraz z Dunst w roli głównej - kostiumowa "Maria Antonina".

d4f2sj9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4f2sj9